[ رژیم کانادایی ] تا بهتر بفهمم که او اصلاً کانادایی نیست


مثل همیشه به غذا رسیدم و منتظر ماندم تا غذا بیاید و مورد حمله قرار گیرد. من در مقابل او یک بطری آب سیب هویج با یک کاسه ماست دیدم. او هم نشسته بود و به آنها نگاه می کرد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه ایستادن بود. اما او در واقع منتظر شامی بود که شامل رازیانه چرب و خاله چیلی بود و با برنج سرو می شد.

فکر کردم: چرا او می خواهد هویج را با آب سیب بخورد؟ این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ چطور هستید

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقاب را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو رفتم ، دیدم که او آب سیب و هویج را در لیوانی با دو فنجان ریخته و آن را گذاشته است. دو فنجان می خورد و می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. وقتی غذا می خوردم ، از او می پرسیدم چرا نمی خوری.

او گفت: “نمی توانم ،” انگار صدایش از ته چاه آمده است. در روز چهارم رژیم باید فقط آب میوه و ماست بخورم.

من ، چربی یونانی را در دهانم مالیدم ، پرسیدم: “نهااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه ، یک حبه شکر و یک ورقه نان تست.

کمی نگرانش بودم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

من از نظر ذهنی هم گفتم رنگ زرد صورت شما که با رنگ سال مشخص می شود نشان می دهد که خوب است.

به طور خلاصه ، من فهمیدم که پسر عموی ما توسط رژیم اسیر شده است ، او همچنین کانادایی تبار است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار پیچیده ای است که بسیاری از کارشناسان آن را قبول ندارند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید قبل از عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به او بگوید ، ای مرد چاق من ، شما 30 سال برای این همه عظمت و چربی کار کردید ، اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، درسته؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم پانزده روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در بین کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم ، اگرچه تا جایی که می توانستم غذا خوردم. آنها برنامه را بسیار دقیق و تند نوشتند. ویل واقعاً می خواهد شما او را دنبال کنید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز به او پذیرایی می کنند و یک ورقه نان تست به آن اضافه می کنند. من شخصاً با یک بسته کامل احساس کامل نمی کنم.

برای ناهار ، نیمی از سینه مرغ به صورت آب پز یا کبابی با کاهو و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز یا فقط سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این است که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت پخته داده شود ، شب بعد محکوم به خوردن سالاد کرفس خواهید بود. گویی روزی می خواهد یک خواب راحت داشته باشد. فقط با آب لیمو اصرار کنید. به این فشار می گویند.

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان قبول کرد و 12 روز فرصت داشت تا دستورات رژیم کانادا را اجرا کند و گفته می شود که 3 روز رژیم تثبیت کننده دارد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. یعنی تعداد بیشتری وجود دارد. که به نظر من منطقی می آید.

قوانین دیکتاتوری کانادا (مراقب رفتار خود باشید)

در این رژیم تعدادی قانون وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر در یک لحظه شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد یا فراموش کردید که رژیم گرفته اید ، یک شکلات خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا اخراج شده اید و از آن لحظه اخراج شده اید تا به رفتارهای نادرست خود فکر کنید و از آن استفاده کنید. حق ورود به مدت دو ماه شما زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من ظاهر شد).

میان وعده T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، شکر ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمداً یا ناخواسته ، در مصرف غذای روزانه تداخل ایجاد نکنید.

یک قاعده خوب: شما می توانید هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای ناکرده شیر آب را ببندید).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری های قلبی عروقی ، زخم معده و سایر بیماری ها از ورود به رژیم کانادا منع می شوند. (ناراحت نباش)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی که روی آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده می شود (البته بسیار سخت گیر است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما او فقط به طور منظم و واضح به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای این مواد مغذی اساسی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به سمت پرس غذای مناسب حرکت می کند.

  • اول ، کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و در پس این هیچ منطقی وجود ندارد. از میوه خبری نیست البته به جز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • وعده صبحگاهی این مهم ، پادشاه وعده ها ، در این حالت به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را تحریک می کند ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه آن را برآورده کرد؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه به زودی طاس خواهید شد.
  • شما چند سال دارید؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. مردم رژیم سختی را نوشته اند. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها اکنون چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه دستور العمل بنویسید.

حداکثر کالری دریافتی این رژیم به بدن 600 تا 800 کالری است. در حالی که افراد بسته به سن و وضعیت جسمانی بدنشان به کالری نیاز دارند ، بسیار بیشتر از آن. اگر همان 600-800 کالری مصرف کنید ، خیلی سریع کالری خود را از دست می دهید.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذای پر کالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث ایجاد شوک شدید در بدن می شود.
  • یکی از پیامدهای بد چنین رژیم غذایی در طول روز شدت گرسنگی است که به طرز شگفت انگیزی بر روحیه ، تمرکز و عملکرد تأثیر می گذارد. پسر عموی بسیار داغ و سرزنده من به یک عروسک زرد تبدیل شد که به نظر می رسد او را به اشتباه در لباسشویی در لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و کبود. اعصاب بسته شده را نمی توان با 3 اونس عسل خورد.
  • خستگی عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، در طول روز چربی جمع کرده و ماهیچه های ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و اگر رژیم غذایی جواب ندهد ، وزن اضافی با ماهیچه ها برنمی گردد. زیرا چربی ها با میل شما را در آغوش می گیرند. به خصوص چربی سرسخت اطراف شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن به همان اندازه آب متوسط ​​را از دست می دهد. این به خودی خود دسته ای دیگر از دسته ها مانند سردرد ، سرگیجه و تیرگی را مشاهده کرده است و بنابراین عوارض جانبی روی آب دارد.
  • به گفته پسر عموی من ، در این مدت تمرینات و ورزش هایی نیز انجام می شد. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، که مطمئن هستم والدین آنها کانادایی نبوده اند ، فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر اصولی که در 15 روز اتفاق می افتد در همان 15 روز باز می گردد؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد آسیب و از دست دادن این رژیم انجام شد ، اما بسیاری از مردم معتقد بودند که اجرای این رژیم و موفقیت است. عوامل زیادی می توانند بر این موفقیت تأثیر بگذارند ، و این دلیل خوبی برای تأیید خوب این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی خاصی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و خود را به این 15 روز محدود کرده و سپس به رژیم غذایی معمولی روی آوردند.

اما اساساً افراد در این حالت زمان زیادی را صرف تلاش برای آسیب رساندن نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم بد کودک اعتماد کنیم و روشها و تکنیک های مورد تایید علم را دنبال کنیم. متخصصانی که سالها در حال مطالعه هستند و چراغ می خورند تا روزی به شما کمک کنند. با هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا نکات لازم برای کاهش وزن یا حتی افزایش وزن را با توجه به شرایط جسمانی شما به شما ارائه دهند.

هرچه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای از بین بردن اصل کاهش وزن مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما – این دیگر جواب نمی دهد. در عین حال ، با ارائه رژیم غذایی سالم و متعادل با میان وعده های خوب برای بدن خود ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید خیال شما را راحت کنم: رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ حسش کردی؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید