رژیم غذایی برای کاهش سریع وزن – زندگی ایده آل کویتوس


این یکی از مهمترین مسائلی است که در مورد یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن صحبت می شود و هرگز به سراغ قرص ها و مکمل های رژیمی که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، نروید. اگر می توانید رژیم غذایی سالم و مناسب برای کاهش وزن را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم غذایی برای کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که به هیچ وجه نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا به طور نامنظم غذا بخورید. اگر فکر می کنید که یک وعده غذا نمی خورید و وعده های غذایی سنگین نمی خورید ، باید بدانید که در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط با انجام ورزش و رژیم متعادل و سالم می توانید مقداری فشار بر بدن خود وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که از منابع مختلف یافت می شود ، زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن بدون مکمل ها و قرص ها برای کاهش وزن. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای با نام رژیم جنرال موتورز یا رژیم غذایی GM را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم غذایی برای کاهش وزن به تقویت سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم توانسته اند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل بوده اید. ممکن است ورزشهای مختلفی را امتحان کرده باشید – از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی ، اما نتوانسته اید چربی اضافی را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است راه حل باشد.

طرح قدرت جنرال موتورز
هنگامی که برای شروع برنامه تغذیه GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. اگر ذهن آرام و خویشتن داری دارید می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع ترین روش را کاهش دهید. این برنامه رژیم غذایی به مدت یک هفته است و شما فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که به هیچ وجه نباید گرسنگی بکشید. روزه گرفتن دقیقاً نتیجه معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن بلند می شوید. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را ارائه می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند ، به عنوان رژیمی غافلگیر شده اند که نمی خواهد آنها به طور م weightثری وزن خود را کاهش دهند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم 7 روزه برای کاهش وزن برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم غذایی: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید به اندازه موز به میزان دلخواه میوه بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه فوق العاده هستند. همچنین باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به غذاهای دیگر حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، فقط باید در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات خام یا پخته بخورید. البته توجه داشته باشید که برای پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا بخارپز بخورید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید عبارتند از لوبیای آب پز ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم آب پز و خام و موارد مشابه. البته در این روز سیستم گوارش شما کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و می توانید بیشتر به دستشویی بروید. به یاد داشته باشید که در روز دوم روزانه 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

سومین روز رژیم کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 برنامه رژیم GM به شما این امکان را می دهد که در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب اینها با شماست. حتماً 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

چهارمین روز رژیم کاهش وزن: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر در روز بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در نهایت احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر را تقسیم کنید تا در هر زمان و هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و چند موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و بقیه موز شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجایی که بدن شما می تواند سطح بالایی از اسید اوریک تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 – 15 لیوان افزایش دهید.

رژیم غذایی روز ششم برای کاهش وزن: یک فنجان برنج
در این روز می توانید برای ناهار یک فنجان برنج بنوشید و بقیه روز را به عنوان سبزیجات صرف کنید. در این روز ، حتماً 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این حالت احساس سبکی بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز می توانید یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای که دوست دارید بخورید. بهترین روز هفته خواهد بود.

احتمالاً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نداده اید. این برنامه تغذیه مزایای دیگری نیز برای شما به همراه خواهد داشت. خواهید دید که پوست شما بسیار تمیزتر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم غذایی برای کاهش وزن حتما با پزشک مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب

روشن کردن گونه ها با تزریق چربی به گونه ها

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ

دیدگاهتان را بنویسید