رول سالاد مرغ Tex-Mex + منوی هفتگی-Prevention RD


چند روز گذشته یک گردباد بود. هفته گذشته در آن زمان من تولد دختران را برجسته می کردم. این مهمانی در یک چشم به هم زدن به پایان رسید ، بسیار خوب پیش رفت و همه ما با دوستی که دختران ما را دوست دارد و ظاهر شد ، بسیار خوشحال هستیم! هنگامی که مارک با پیتزا و یخچال از زیر نوشیدنی ها (دیر رسید) ، همه والدین برای کمک به انتقال همه به اتاق مهمانی مداخله کردند.

والدین مثل بچه ها با صدای بلند صحبت می کردند. پیتزای دومینوس بدتر از چیزی بود که به خاطر دارم. و بچه ها با چیزهای زیادی رشوه گرفتند تا یک عکس زیبا از کل خدمه آنها دریافت کنند … در مقابل یک جاروبرقی مناسب و دیواری از بادکنک هایی که من جمع آوری کردم. # بدون ویرایش

یکشنبه با خانواده سپری شد و جشن گرفت … دوباره. روز گذشت و دختران تمام روز را با پسرعموی خود رفتند و خود را در زمان غوطه ور کردند و با اسباب بازی های جدید خود بازی کردند. گویی ما به طور کامل به سن بلوغ رسیده ایم و سالهای زیادی گذشته است. احساس می شد عجیببه وقتی صبح سر کار رفتم ، چنین احساسی داشتم با بچه های من در تمام تعطیلات آخر هفته ، و با این حال من مشتاق بودم که اوقات خوبی را سپری کنم ساده آنها

دختران و والدینم ، برادر و پدر شوهرم دیشب برای تماشای بازی من به میدان رفتند. مارک از تیم من اطاعت کرد و احتمالاً 5 سال طول کشید ، اگر نه بیشتر ، زیرا خانواده ام بازی مرا دیدند. من قبل از اینکه 1/3 تیغه ام از روی اسکیت سفارشی من جدا شود ، اولین دوره خوب را بازی کردم !!! تا پایان 2آ دوره ، من متقاعد شدم که سعی می کنم در زمین بازی اجاره کنم و دوباره به بازی بپیوندم. و ، من کشتم برو بفهمی!

با دانستن اینکه دیروز تعداد زیادی JAM وجود خواهد داشت ، صبح یکشنبه صبح روی منوی هفتگی کار کردم. من می دانستم که از هفته گذشته برای انجام آشپزی دستور دیگری دارم و در پیش بینی آب و هوا دیدم: ساعات سردتری در راه است و غذاهای راحت در نزدیکی گوشه است. با این حال ، من می دانستم که باید هفته را ساده کنم – مهمانی های پشت سر هم ، اما این هفته عصرها شلوغ است و انگیزه برای شام کم است.

شام پیروز اخیر به تعطیلات در بار محلی ما تبدیل شد و کبابی شد – این سالادهای کلم در منو مورد علاقه هستند و اگرچه من آنها را دوباره درست نکردم ، اما سریع و آسان ، خوشمزه و کاملاً مغذی بودند. ما آنها را به عنوان یک ناهار سبک خوردیم ، اما می توانند به عنوان یک میان وعده سنگین نیز سرو شوند.

عناصر

 • 10 ورق کاهو رومی ،

 • 1 پوند سینه مرغ آب پز ، ریز خرد شده

 • 1 آووکادو ، ریز خرد شده

 • 1 فنجان ذرت ذوب شده ذوب شده

 • 2/3 فنجان سالسای آماده شده با ذرت و لوبیا سیاه

 • 1/2 فنجان نوشابه

 • 1/2 فنجان (2 اونس) پنیر چدار خرد شده

 • 1/4 فنجان مزرعه

 • 1/2 قاشق چایخوری پودر فلفل قرمز

 • 2 قاشق غذاخوری دوغ یا شیر بدون چربی

دستورالعمل ها

 1. برگ های کاهو را در یک لایه قرار دهید. هر برگ کاهو را با 1 1/2 اونس مرغ و آووکادو پر کنید.
 2. ذرت و سالسا را ​​در یک کاسه کوچک مخلوط کنید. در هر برگ سالاد چند قاشق غذاخوری بریزید.
 3. روی هر برگ سالاد نوارهای تورتیلا و پنیر را بریزید.
 4. در یک کاسه کوچک ، مزرعه ، پودر فلفل قرمز و دوغ را با همزن بزنید تا خوب مخلوط شوند. غلطک های سالاد را بریزید و بلافاصله سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

خروجی: 10
اندازه سرو: 1 غلتک آماده شده

مقدار در هر وعده:
محتوای کالری: 164چربی کل: 7.8 گرمکلسترول: 41 میلی گرمسدیم: 378 میلی گرمکربوهیدرات ها: 9.9 گرمالیاف: 2.6 سالقند: 2.2 گرمپروتئین: 14.0 گرم

بسته بندی سالاد بسیار سرگرم کننده است!

منوی هفتگی: 19 تا 23 سپتامبر

خوب باشدیدگاهتان را بنویسید