روز قدس موسم نمایش وحدت و اقتدار همه مسلمین استایسنا/کهگیلویه و بویراحمد  رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: روز قدس موسم نمایش وحدت و اقتدار همه مسلمین است.

حسن نگین تاجی، ضمن انتشار پیامی از مردم غیور و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد درخواست نمود تا بپای جهان اسلام در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.

به گزارش ایسنا، رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در این پیام آورده است:

جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شاهد حرکت یکپارچه امت اسلام و آزادی خواهان است؛روز جهانی قدس به عنوان میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در ردیف مهمترین روزهای جهان اسلام  در دفاع از مظلوم و مبارزه با استکبار در خاطره تاریخ ثبت شده است.

روز قدس؛موسم نمایش وحدت و اقتدار همه مسلمین  است، اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مردم عزیز و سرافراز استان از همه اقشار مختلف دعوت می‌کنم تا با شرکت در راهپیمایی این روز سرنوشت ساز،یأس و نومیدی دشمن زبون و قدرت و قوت اسلام عزیز را بار دیگر رقم بزنید.

بی تردید حضورپرشور و گسترده آحاد مردم مومن، روزه دار، انقلابی و سرافراز استان کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی عظیم روز قدس مرهمی بر دردها و آلام ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین در طی این سالیان متمادی است و گامی بلند در جهت تحقق آرمان آزادی و رهایی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیست خواهد بود.

انتهای پیام