رژیم لاغری سریع

رفع محدودیت های برق صنایع از فرداسخنگوی صنعت برق با بیان اینکه محدودیت های ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ مگاواتی برای صنایع اعمال شده است، از رفع محدودیت برق صنایع از روز دوشنبه ۱۱ بهمن ماه جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، مصطفی رجبی مشهدی در گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به اینکه محدودیت‌های صنعت برای جلوگیری از کمبود سوخت نیروگاه‌ها و بر اساس توافقات انجام شده است، گفت: طبق برنامه، مصرف صنعتی باید کاهش یابد. . به ۳۰ درصد که تنها با ۲۰ درصد به دست آمد.

وی با بیان اینکه محدودیت های ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ مگاواتی برای صنایع اعمال شده است، افزود: برق در اکثر صنایع از جمله صنایع فلزی مانند مس و آلومینیوم محدودیتی ندارد، البته سایر صنایع مانند کاشی، خودرو، مترو و وسایل نقلیه کم نیستند. عرضه.

سخنگوی صنعت برق ادامه داد: در حال حاضر برق کشور در حال تامین برق است و محدودیت های اعمال شده برای برخی صنایع تا روز دوشنبه ۱۱ بهمن ماه رفع می شود.

مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق تصریح کرد: هفته گذشته به دلیل قطعی گاز و سوخت نیروگاه مجبور شدیم برای مدیریت شرایط محدودیت هایی را برای برخی صنایع ایجاد کنیم.

وی افزود: بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی دمای هوا در حال افزایش است که این امر باعث کاهش مصرف گاز در بخش های خانگی و تجاری می شود و بنابراین عرضه سوخت نیروگاه ها نامحدود است و به همین دلیل محدودیت های اعمال شده در برخی از نیروگاه ها صنایع از روز دوشنبه برداشته می شود.»

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر