رضایی: برای تکرار قهرمانی در بوسنی مشکل داریممربی تیم ملی والیبال مردان گفت: اگرچه تیم والیبال نشسته ایران پتانسیل قهرمانی را دارد اما برای تکرار مسابقات در بوسنی با شرایط سختی روبرو خواهیم شد.

هادی رضایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، در ارزیابی عملکرد والیبالیست های نشسته در اردوی مشهد اظهار داشت: در این اردو به اهداف مورد انتظار دست یافتیم و قرار شد ۱۲ بازیکن به جام جهانی اعزام شوند. بوسنی البته چون تا زمان اعزام تیم به مسابقات جهانی بوسنی وقت داریم سعی کردیم ۱۳ بازیکن را به اردو دعوت کنیم حتی در صورت مصدومیت دو بازیکن تعویضی داریم. این ۱۳ بازیکن تا اردوهای پایانی حضور خواهند داشت و در نهایت ۱۲ بازیکن به بوسنی اعزام خواهند شد.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر به تکرار مسابقات در مسابقات جهانی بوسنی امیدوار هستم، تصریح کرد: در این مسابقات مانند پارالمپیک پاریس سهمیه ها توزیع می شود و در بین ۱۶ تیم شرکت کننده فقط قهرمان و حضور دارند. نایب قهرمان تیم ها می توانند سهم خود را ادعا کنند. شرایط بسیار سختی برای تکرار قهرمانی در بوسنی خواهیم داشت و باید سخت بجنگیم تا قهرمانی را حفظ کنیم.

مربی تیم ملی والیبال مردان درباره این سوال می گوید: چند مرحله از اردو تا تاریخ اعزام به بوسنی در نظر گرفته شده است؟ وی گفت: ۳ مرحله دیگر از اردو داریم تا هماهنگی و انسجام لازم بین بازیکنان برای ارائه یک بازی هدفمند ایجاد شود.

وی همچنین از برگزاری مسابقات چند جانبه بین ۳ تیم ایران، آلمان و قزاقستان در مهرماه خبر داد و افزود: این مسابقات برای آماده سازی تیم ها برای حضور در مسابقات جهانی بوسنی که ۲۷ مهرماه به میزبانی ایران برگزار می شود، برنامه ریزی شده است. برای یک سال، یک هفته طول می کشد.

رضایی در پایان برای خسروی وفا در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدوارم هرکسی که ریاست کمیته ملی پارالمپیک را بر عهده می گیرد راه خسروی وفا را ادامه دهد و شرایطی را ایجاد کند که در نهایت به نفع ورزشکاران معلول باشد.

انتهای پیام