رشته های مورد نیاز منطقه آزاد گلستان باید فعال شود/ تورم بر زندگی کادر فنی و حرفه ای سایه انداختایسنا/ گلستان رئیس مجمع نمایندگان گلستان خواستار راه اندازی و راه اندازی آموزش فنی و حرفه ای رشته ها و صنایع مورد نیاز در منطقه آزاد گلستان شد.

امانلیس شادمهار عصر امروز (جمعه ۱۸ شهریور) در جلسه مجمع نمایندگان گلستان که با معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد، اظهار داشت: آموزش فنی و حرفه ای بر هیچکس پوشیده نیست و همه ما اهمیت آن را می دانیم. از پنجه های کارآمد

وی با ابراز امیدواری از اتخاذ تصمیمات خوبی در زمینه بهبود مفاد قانونی و امور پرسنل فنی و حرفه ای، افزود: کادر فنی و حرفه ای هر سال چهره خود را سرخ نگه می دارند، افزود: اگر بخواهیم انگیزه ایجاد کنیم باید به پرسنل فنی و حرفه ای توجه کنید.

دبیر مجمع نمایندگان گلستان با تاکید بر اینکه تورم بر زندگی کارکنان فنی و حرفه ای سایه افکنده است، گفت: می توانیم از قانون ۲ درصد مالیات بر صنعت برای مهارت آموزی و در راستای ارتقای حقوق فنی و حرفه ای استفاده کنیم. ارتقاء کارکنان و تجهیزات.

اشمیدر با اشاره به اینکه تجهیزات فنی و حرفه ای باید مدرن و به روز باشد، تاکید کرد: همچنین در آموزش های فنی و حرفه ای باید به حوزه های مدرن و اینکه این آموزش ها با توجه به استعدادها و توانایی ها چقدر خوب است توجه شود: هر شهری برای به عنوان مثال، اگر در گنبدکاووس دوره های سوارکاری و آموزش اسب را تدریس می کنید، بسیار مورد استقبال قرار می گیرند.

وی با اشاره به توانایی مطلوب آموزش فنی و حرفه ای و مهارت آموزی در ایجاد فرصت های شغلی گفت: مکان های آموزش فنی و حرفه ای می تواند محیط مناسبی برای حضور جوانان و همچنین شرکت های خوب برای به کارگیری نسل جوان باشد.

دبیر مجمع نمایندگان گلستان با بیان اینکه در پنج سال آینده شاهد رونق منطقه آزاد خواهیم بود، خاطرنشان کرد: باید به تخصص ها و صنایعی که مناطق آزاد نیاز دارند توجه کنیم و باید بتوانیم انجام دهیم. بنابراین. کسب آموزش های لازم در این زمینه.

انتهای پیام