رحمانی: اقدامات دولت در خصوص گرانی باید گرفتاری معیشتی مردم را کاهش دهدعضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات قوه مجریه در خصوص مهار گرانی و تورم باید کاهش دهنده آلام و گرفتاری های مردم در زمینه معیشت آنها باشد.

فاطمه رحمانی در گفت و گو با ایسنا، در رابطه با راهکارهای کنترل تورم در کشور بیان کرد: این دغدغه رهبری، نمایندگان، دولت و دغدغه عمومی است، اما اقدامات باید توسط قوه مجریه به گونه ای باشد که کاهش دهنده آلام و گرفتاری های مردم در زمینه معیشت باشد.

وی افزود: قطعا دستگاه های اجرایی با برنامه ریزی های بهتری که خواهند داشت می توانند در بهبود این وضعیت موثر باشند.

عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس تصریح کرد: انتظار و توقع بجای مردم و نمایندگان از دولتمردان این است که نتیجه تلاش ها و اقداماتشان به گونه ای باشد که امیدی که در دل مردم ایجاد شده تقویت شود و هر روز شاهد گشایش و وسعت در زندگی مردم باشیم.

رحمانی در رابطه با اینکه چرا اقدام ملموسی در رابطه با کاهش تورم انجام نمی شود؟ اظهار کرد: ما هم همین توقع و سوال را داریم؛ گرچه که مشکلات عدیده ای به ارث رسیده و آواربرداری از آن زمان می برد، ولی در عین حال باید تلاش هایی که در این مدت سر کار آمدن توسط دولت انجام شده در زندگی مردم خود را نشان دهد.

نماینده مردم مشهد در پایان گفت: ما هم این دغدغه را داریم که چرا این تلاش ها تاثیری در زندگی مردم ندارد و پیگیر این موضوع هستیم.

انتهای پیام