رتبه قزوین در پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان از ۲۷ تا ۱۲ استایسنا/ کاسپین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در بحث پرداخت تسهیلات بانکی به تولیدکنندگان قبلاً رتبه ۲۷ کشور را داشتیم اما اکنون رتبه استان به ۱۲ ارتقا یافته است.

رضا افلاطونی امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ در جلسه عمومی سازمان بازار استان که در سالن شهید قاسم سلیمانی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: خرید گندم و کلزا به عنوان محصولات استراتژیک یکی از موارد مهم است. مسائل فعلی. در روح آنها

وی ادامه داد: ۲۶۱ تن گندم و ۱۰ تن کلزا به مراکز بازرگانی جهاد کشاورزی تحویل داده شده است و پرداخت به موقع به گندمکاران و کلزاکاران ضروری است و هماهنگی های لازم در این خصوص انجام شده است. توجه.”

رئیس سازمان جهادکشاورزی الکترونیک قزوین با بیان اینکه تسهیلات بانکی برای پرورش دهندگان دام و طیور یکی دیگر از موضوعات مهم است و این کار به خوبی در حال انجام است، تصریح کرد: با توجه به این موضوع، این تسهیلات در حال انجام است.

و افلاطون خاطرنشان کرد: در بحث پرداخت تسهیلات قبلاً رتبه ۲۷ کشور را داشتیم اما اکنون رتبه استان خزر به ۱۲ ارتقا یافته است.

وی افزود: ارائه تسهیلات آسان و سریع به کاربران ضروری است و این تسهیلات با بهره کم و با هدف خرید نهاده ها، تداوم تولید و افزایش اشتغال به تولیدکنندگان پرداخت می شود.

انتهای پیام