راه اندازی ۴ مرکز بهداشتی درمانی به صورت شبانه روزی در شهر سالم در نجف و کربلا / ارسال ۵ کامیون دارو و تجهیزات پزشکیسخنگوی کمیته بهداشت و درمان اربعین شهرداری تهران گفت: در ایام اربعین حسینی (ع) چهار مرکز بهداشتی درمانی شهر سالم در شهرهای نجف و کربلا و همچنین به صورت شبانه روزی فعالیت خواهند کرد. در جاده این دو شهر

به گزارش ایسنا، علی قاسم جهان درباره خدمات بهداشتی و درمانی در مراسم اربعین حسینی (ع) گفت: با برنامه ریزی دکتر امیر نورمحمدی مدیرعامل شهر سالم و رئیس کمیته سلامت ستاد اربعین شهرداری تهران چهار مرکز درمانی راه اندازی شد. شامل یک پایگاه در شهر نجف و دو پایگاه در شهر کربلا و یک پایگاه ۷۰۷ متعامد بین این دو شهر است و قرار است علاوه بر مردم حدود ۱۰۰ پزشک، پرستار و داوطلب به زائران خدمات رسانی کنند. در این مراکز .

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت شهر سالم مراجعه کنندگان اصلی این مراکز را زائران اربعین و کارکنان شهرداری تهران در عراق عنوان کرد و افزود: بیش از ۲۰ پزشک عمومی و متخصص و ۲۳ پرستار از شرکت شهر سالم به خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (علیه السلام) به عراق اعزام شدند.

و سخنگوی کمیته بهداشت و درمان مرکز الاربعین شهرداری تهران با بیان اینکه فعالیت این مراکز در سه شیفت و به صورت شبانه روزی خواهد بود، ادامه داد: فعالیت این مراکز از ۲۵ شهریور ماه آغاز و ادامه خواهد داشت. به طور مداوم تا ۲۷ شهریور .

وی با اشاره به اعزام سه تا پنج کامیون حامل دارو و تجهیزات پزشکی توسط شرکت شهر سالم گفت: در روزهای گذشته برای درمان بیش از ۷۰ هزار بیمار دارو تهیه و برای استفاده در پایگاه های شرکت شهر سالم به کربلا ارسال شد. . .

به گزارش قاسمی‌جان، بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، کلیه خدمات در این پایگاه‌ها اعم از معاینات پزشکی، اقدامات تشخیصی و درمانی و تهیه دارو کاملا رایگان خواهد بود.

انتهای پیام