راه آهن بروجرد در مرحله اول فعال استایسنا/ لرستان نماینده مردم بروجرد در شورای اسلامی گفت: راه آهن شهری در مرحله اول در حال کار است.

عباس کودرزی در حاشیه بازدید معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت دولتی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از پروژه تجهیز کارگاه راه آهن بروجرد در جمع خبرنگاران گفت: بحث اتصال بروجرد به این بزرگراه چندین ماه است که مختل شده است و مطالبات اهالی شهر و سایرین و مردمی است که از این مسیر تردد می کنند. .

وی با اشاره به بازدید از راه آهن تصریح کرد: راه آهن بروگر در مرحله اول فعال بود و این ظرفیت برای رفع موانع مورد بازدید قرار گرفت و مرحله بعدی پیوند به مالر بود که ۸۷ کیلومتر طول دارد که ۲۷ کیلومتر آن. . برو بروجرد و ۶۰ کیلومتر بروجرد، میلیونی است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس خاطرنشان کرد: محور اشترنان به سمت نهاوند نیز مورد بازدید معاون وزیر راه قرار گرفت که یکی از مطالبات مردمی است چرا که تصادفات دلخراش در این محور رخ می دهد و باید در این پروژه تسریع شود.

گودرزی افزود: محور توری به بروجرد از توابع لرستان در دو سال گذشته افتتاح شد و مرکز نیز در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: جابجایی جاده کمربندی برو به خارج از محدوده مسکونی از دیگر بازدیدهای معاون وزیر راه و شهرسازی است که امروز پیگیری می شود.

انتهای پیام