دو تصادف فوتی در کاشاناسنا / اصفهان مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: ریزش دیوار بر روی چهار کارگر در این شهر منجر به فوت یک کارگر ۳۰ ساله و مجروح شدن سه نفر دیگر شد.

محمدعلی پیراسته در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، گفت: شهروندان در ساعت ۱۳:۲۱ امروز دوشنبه با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تماس گرفتند و از وقوع تصادف در خیابان جانبازان خبر دادند و تیم های امدادی در ایستگاه های چهارم و ششم این سازمان به محل اعزام شدند. به محل اعزام شدند و اقداماتی برای نجات آنها انجام شد.

وی افزود: این حادثه ناشی از ریزش یکی از دیوارهای ساختمان در حال ساخت بود که منجر به محاصره کارگران شد و با حضور آتش نشانان تمامی افراد از زیر آوار بیرون کشیده و تحویل داده شدند. به تیم های اورژانس منطقه نقطه

پرست تاکید کرد: شهروندان به ویژه کارفرمایان در حوزه ساختمانی باید با رعایت اصول ایمنی در ساخت و ساز و تخریب شرایط ایمنی را در تمامی مراحل کار فراهم کنند تا دیگر شاهد چنین حادثه ای نباشیم.

رئیس مرکز اورژانس دانشکده علوم پزشکی کاشان گفت: برخورد یک دستگاه خودروی پژو با یک عابر پیاده در محور قم – کاشان موجب مرگ یکی از هموطنان شد.

حسین الریاحی افزود: کارشناسان این مرکز با دریافت تماس مبنی بر وقوع تصادف در مقابل مجتمع القائم خیزاق بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند. پس از بررسی صحنه با جسد مردی چهل ساله مواجه شدند که در همان لحظات اولیه هنگام عبور از بزرگراه و پس از برخورد با یک دستگاه پژو جان خود را از دست داد.

انتهای پیام