دلیل عدم اشاره به آزار و اذیت مردم فلسطین، تسلط صهیونیست ها بر رسانه ها است.یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: جنگ اوکراین به موضوع شماره یک جهان تبدیل شده است و عدم بیان مظلومیت مردم فلسطین به دلیل سلطه صهیونیست ها بر رسانه های جهانی است.

سیدکاظم انبار لوئیس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اینکه موضوع بیت المقدس اولین مسئله جهان اسلام و موضوع اصلی سیاست خارجی ایران است، گفت: امسال شاهد یک موضوع پیچیده هستیم. وضعیت سرزمین های اشغالی که همان قیام رمضان است».

وی ادامه داد: یکی از مهمترین دلایلی که مظلومیت مردم فلسطین به گوش مردم جهان نمی رسد این است که بیشتر رسانه ها در دست صهیونیست ها و آمریکایی هاست و اجازه ظلم به اینها را نمی دهند. این جنگ به موضوع شماره یک جهان تبدیل شد، زیرا رئیس جمهور اوکراین قبل از رژیم صهیونیستی مورد حمایت قرار گرفت و اگرچه روس ها در این جنگ انسان دوستانه هستند و سعی می کنند جنگ را در ارتش حفظ کنند، اما آمریکایی ها و رسانه های صهیونیستی علیه این کشور کار می کنند و این کار را می کنند.

این فعال سیاسی افزود: این به دلیل سیطره صهیونیست ها بر رسانه های جهانی است و متأسفانه جریانی در داخل ایران در راستای این ابزارها است.

الانبارلوی در پایان گفت: رسانه های مستقل از جمله رسانه های غرب آسیا باید در بیان مظلومیت مردم فلسطین موثرتر باشند. علما و نخبگان جهان اسلام باید فلسطین را موضوع اول جهان اسلام قرار دهند. قرن جدید قرن آزادی قدس و ملت مظلوم فلسطین از اشغال است.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر