رژیم لاغری سریع

دشمن با هر وسیله ای سعی در نابودی خانواده ایرانی داردایسنا/ آذربایجان غربی رئیس امور بانوان در نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها گفت: رسانه های داخلی و خارجی ادبیات زنان ایران را هدف گرفته اند.

مرضیه عزتی امروز در همایش نقش زنان در کارآمدی نظام با رویکرد تهذیب که در سالن همایش های شهرداری برگزار شد، افزود: رسانه های داخلی و خارجی عمدا یا ناآگاهانه برای تغییر ادبیات زنان در اسلام تلاش می کنند. ” ایران می خواهد احساسات مادر نسبت به زنان آرام شود.

وی با اشاره به اینکه زنان ایرانی دارای سه سرمایه هستند که به اندازه انرژی هسته ای برای دشمن خطرناک است، خاطرنشان کرد: سرمایه کلامی، شور و سرمایه معنوی سه سرمایه ارزشمند زن مسلمان ایرانی است که دشمن برای نابودی آنها تمام تلاش خود را کرده است.

عزت خاطرنشان کرد: باید بشنویم که در کنار همه جنگ هایی که دشمن برای نابودی نظام برنامه ریزی کرد، وارد جنگ خانوادگی شدیم و دشمن با هر وسیله ای از جمله رسانه ای، غربی و شرقی سعی در نابودی خانواده ایرانی دارد. مدل سازی

رئیس امور بانوان در نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: زنان ایرانی با مدیریت مصرف خانواده و حفظ آرامش خانواده نقش مهمی در جنگ اقتصادی دارند.

وی با اشاره به اینکه مادران و زنان ایرانی سازندگان تمدن و آینده هستند، گفت: اگر در آینده جهان در بحث انسانیت اتفاق مهمی بیفتد، آن را بانوی ایران اسلامی انجام می دهد نه غربی ها و زنان شرقی.» آنها نماد خویشتن داری و استثمار هستند.

و این فعال امور زنان و خانواده ادامه داد: به دلیل برخی بازی های سیاسی در عرصه فرهنگ با ضعف مواجه هستیم و باید چاره ای ریشه ای اندیشیده شود تا دشمن از آن سوء استفاده نکند.

عزتی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی در حوزه زنان فعال است و در صحنه های جهاد، دفاع مقدس و دفاع از سلامت حضور جدی و فعال دارد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر