دشمن از ترس قدرت ایران وقایع اخیر را آغاز کردایسنا/ کرمان این استاد دانشگاه با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: ما به این فتنه نمی گوییم، این بچه بازی است. بانفوذترین روزنامه آمریکا می گوید ایران به یک ابرقدرت تبدیل شده است و همه این آتش بازی ها به خاطر همین است.

حجت الاسلام رمضان علی عربی در یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان های رفسنجان و انار با طرح این سوال که چه انتظاری از امام حسن عسکری (علیه السلام) از شیعیان می رود؟ وی گفت: اولین انتظار از امام بزرگوار از ما تقوای الهی است و فرایض را یاد می گیریم و انجام می دهیم و حرام را می شناسیم و ترک می کنیم.

وی افزود: امام حسن عسکری رضی الله عنه می فرماید: زینت ما باشید و ما را ملامت نکنید. با مردم آن گونه که می گویند شیعه رفتار کنید و محبت خود را گسترش دهید. امامان در میان مردم.» شیعه باید زینت امامش باشد و با منش و رفتار و بینش و جایگاه خود نماینده شیعیان در بین مردم باشد.

اعرابی با اشاره به اینکه برای دستیابی به این ویژگی ها باید به زندگی شهدا نگاه کرد، گفت: در دنیای تجارت افراد چهار دسته هستند (ملعون، افتادگان، افتادگان، سابق). باید ببینیم جزو کدام گروه هستیم.

این حوزوی و استاد دانشگاه گفت: نمونه بارز شهدای «سابق» و پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند: «در نردبان ترقی بالاتر از هر درجه ای است». یک قدم بالاتر از درجه شهادت نیست».

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران به نقل از روابط عمومی سپاه الثورالله استان کرمان، وی گفت: اولی جلو می رود، بالا می رود و از زمین به آسمان پرواز می کند. این گروه اولین کسانی هستند که نیکی می کنند و به فکر دیگران هستند و دستگیر می شوند.

یک عرب با اشاره به کرامت شهدا گفت: شهدا نگاه خود را با نگاه امام زمان خود تنظیم کردند. ما نمی توانیم چشم و گوشمان را به مردم و امام زمان (عج) نگه داریم. اگر بخواهیم بگوییم دیگران چه می گویند؟ باید امام زمان را کنار بگذاریم.

وی با اشاره به توصیه آیت الله بهجت (رضی الله عنه) مبنی بر خواندن دعای غریق در آخر وقت، راه رسیدن به مقام اولی را این است که خود را پیش از وقت قرار دهیم.

این استاد دانشگاه با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: ما به این فتنه نمی گوییم، این بچه بازی است. بزرگانشان در سال ۲۰۰۸ که استراتژی داشتند چه کردند؟ مشکل جای دیگری است.

وی ادامه داد: پرنفوذترین روزنامه آمریکا می گوید ایران ابرقدرت شده و این همه آتش بازی به خاطر همین است.

یک عرب گفت: آمریکا به بحران دامن زد، در آلمان به بحران دامن زد و در یونان بحران انرژی است، نخست وزیر فرانسه اعلام کرد که عصر تاریکی برای اروپا ایجاد شده است و این چیزها در رسمی منتشر نمی شود. روزنامه. رسانه ها و چون این حقایق پشت پرده است، این آتش بازی ها را در کشور ما راه انداختند.

وی توضیح داد: سال گذشته تلاش کردند در ایران قحطی ایجاد کنند اما آقای رئیسی اعلام کرد همه کالاهای اساسی را به مردم تحویل می دهیم.

استاد حوزه و دانشگاه این را گفت و گفت ما گرانی و سختی ها را قبول داریم اما باور کنید قدرت خرید هم هست، همه جانمان را مدیون شهدایی هستیم که جان دادند و رفتند و ما باید قوی تر بماند نسبت به قبل. خدا با ماست، کم نکنیم.

انتهای پیام