دستگیری ۱۱ سارق، ۲۸ فقره سرقت در گیلانایسنا/ گیلان فرمانده انتظامی گیلان از اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت قطعات، لوازم و محتویات خودرو در گیلان خبر داد و گفت: ۱۱ سارق دستگیر و ۲۸ فقره سرقت در این رابطه کشف شد.

سرهنگ علیرضا حدادی در گفت و گو با خبرنگاران با تاکید بر اینکه مبارزه با سرقت و نابسامانی اجتماعی مستلزم اصرار همگان است، اظهار داشت: برخورد قاطع پلیس با سارقان و ایجاد فضای ناامن برای آنان از سوی دیگر باعث ارتقای سطح کیفی سارقان می شود. عمومی. آگاهی با تشدید اقدامات پیشگیرانه باعث کاهش سرقت می شود.

وی در ادامه گفت: با اعلام اجرای طرح عملیاتی سه روزه مبارزه با سارقان قطعات، لوازم و محتویات خودرو در گیلان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی منطقه و عوامل تابعه قرار گرفت. شهرها

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه در اجرای این طرح، بازپرسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و عملیاتی ۱۱ سارق را شناسایی و دستگیر کردند، اظهار داشت: در این رابطه ۲۸ فقره سرقت قطعات و محتویات خودروها کشف شد. .

این افسر پلیس در پایان با اشاره به اینکه سارقان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند از مردم خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک برای پیشگیری از سرقت مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام