رژیم لاغری سریع

دستگیری اراذل و اوباش ملوانان غفاری در ساریایسنا/ مازندران رئیس کل دادگستری استان مازندران از دستگیری پنج متهم اصلی درگیری اخیر در کوی غفاری ساری خبر داد.

حجت الاسلام محمدصادق اکبری با اعلام این خبر گفت: بر اساس گزارش ماموران کنترل قضایی از محل درگیری اراذل و اوباش منطقه الغفاری ذوق ساری با ماموران متواری و انتشار تصاویری از این درگیری در فضای مجازی، در ساعات اولیه روز در این حادثه دستورات قضایی لازم از سوی دادستان مرکز استان صادر شد.

اکبری افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت این پرونده و پس از طی مراحل اولیه قضایی، عوامل انتظامی به محل مورد نیاز اعزام شدند و در کمترین زمان ممکن ۵ نفر از اراذل و اوباش دستگیر و متهمان با صدور قرار بازداشت روانه زندان شدند. تعقیب و گریز برای دستگیری دیگر متهمان ادامه دارد.»

عالی ترین مقام قضایی استانداری با بیان اینکه این شکایت در یکی از شعب بازپرسی دادسرای ساری و در مرحله تحقیقات مقدماتی است، اضافه کرد: پلیس در حال انجام وظیفه است و در حال دستگیری و رسیدگی به پرونده است.

رئیس کل دادگستری استان مازندران مبارزه جدی و مستمر با هرگونه عدم تعادل در نظم و امنیت عمومی را از مهمترین وظایف قوه قضائیه دانست و خاطرنشان کرد: مجازات بدون اغماض قانونی در انتظار اعمال شیطانی علیه امنیت عمومی است.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر