دستگاه های اجرایی فرامین توجه ویژه ای به تصادفات جاده ای در نوروز داشته باشندایسنا/ تهران فرماندار ورامین گفت: به دلیل وجود نقاط حادثه خیز در سطح شهر، باید اقداماتی از قبیل نصب علائم، نصب چراغ های راهنمایی ویژه در نقاط حادثه خیز، افزایش گشت های راهداری، هلال احمر و ترافیک و رانندگی برای کاهش تصادفات و ترافیک انجام شود. اجرا شد.” .

صبح دوشنبه اولین روز از سال ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای ترافیک شهرستان با حضور مجید درویچی ولی ورامین سفالگر معاون سیاسی امنیتی ورامین پیرانوند مومنی فرمانده انتظامی شهرستان ورامین تشکیل شد. شهردار ورامین و سایر مسئولین ذیربط.

در این جلسه مجید درویچی شهردار شهر ورامین ضمن تبریک سال نو گفت: در نوروز امسال با توجه به افزایش حجم پروازها و در نتیجه افزایش آمار تصادفات در کشور، دستگاه های اجرایی نیازمند توجه ویژه در این زمینه هستند.

وی افزود: به دلیل وجود نقاط حادثه خیز در سطح شهر باید با اجرای اقداماتی از جمله نصب علائم، نصب چراغ های راهنمایی ویژه در نقاط حادثه خیز و افزایش گشت های جاده ای تدابیری در جهت کاهش تصادفات و ترافیک اندیشیده شود. هلال احمر و پلیس راهنمایی و رانندگی: اجازه دهید در مرحله انتقالی باشیم.

الدرویشی گفت: از همه شهروندان عزیز می خواهم با رعایت قوانین و مقررات و همکاری همه جانبه با پلیس و سایر خادمان خدمتگزاران خود را در برنامه ریزی تعطیلات پر از شادی و جلوگیری از حوادث تلخ یاری کنند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر