در دیدار ملی پوشان و وزیر ورزش چه گذشت؟تعدادی از ملی پوشان باتجربه به نمایندگی از سایر بازیکنان تیم با وزیر ورزش و جوانان دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، سید حمید سجادی پس از ورود به دوحه در اردوی تیم ملی فوتبال ایران حضور یافت و با بازیکنان، کادر فنی و کادر اداری این تیم دیدار کرد. وزیر ورزش و جوانان پس از صرف ناهار با اعضای تیم در جمع کادر فنی و سرپرستی تیم حاضر شد و دقایقی را در فضایی صمیمی با آنها به گفتگو پرداخت.

سجادی با اشاره به حضور امروز خود در اردوی تیم ملی به نمایندگی از رئیس جمهور گفت: با آقایان مجیدی و استیلی برای بررسی و حمایت از تیم ملی و قطعا همه برنامه هایی که فدراسیون خواهد داشت به طور مستمر در ارتباط هستم. مطمئناً از ما حمایت کنید.” زمان پیشروی برای ما بسیار مهم و حیاتی است و هر اقدامی باید همراه با موفقیت تیم ملی باشد.

سجادی افزود: نیازهای تیم ملی بررسی می شود و می توانید از حمایت کامل تیم مطمئن شوید. ماموریت ما حمایت از برنامه های تیم ملی است. هر جا که باید حمایت کنیم در کنار تیم ملی و فدراسیون فوتبال خواهیم بود.

در ادامه بازی ۶ ملی پوش به نمایندگی از سایر بازیکنان صحبت کردند و سجادی بر حمایت دولت، وزارت ورزش و کل تیم جوانان تاکید کرد.

وی همچنین در بخشی از این دیدار از حمید استیلی وزیر ورزش تشکر کرد و گفت: یکی از نکات مهم در آقای سجادی این است که ورزشکار و قهرمان بوده و هستند و مسائل و مشکلات ما را به خوبی درک می کنند. من هم شهادت می دهم که ایشان همیشه به دنبال حل مشکلات صنفی بودند و همیشه از حمایت های لازم برخوردار بودند. مرشد مجیدی نیز شبانه روز در تلاش است تا مشکلات تیم ملی را حل کند اما برخی اتفاقات از جمله لغو دیدار با کانادا از عهده فدراسیون خارج شد و شرایط خاصی را برای ما ایجاد کرد. بدون شک ما بهترین بازیکنان را چه از نظر اخلاقی و چه از نظر فنی داریم که در این اردو تمام تلاش خود را کردند و در تمرینات شور و شوق نشان دادند.

ملی پوشان همچنین از وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال خواستند با توجه به برخی مسائل، بهترین شرایط را برای حضور پررنگ این تیم در اردوهای پیش رو تا قبل از جام جهانی فراهم کنند.

انتهای پیام