در تامین و مصرف آب بر سر دوراهی قرار داریمایسنا/ البرز مدیرعامل شرکت آبفای استان البرز گفت: اگرچه در تامین و توزیع آب در نقطه سربه سر هستیم اما امیدواریم با همکاری مردم تابستان را بدون مشکل پشت سر بگذاریم.

ذوالفقار مهدی زاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: هفته گذشته روزهای گرمی را تجربه کردیم و به دلیل دمای بیش از ۴۰ درجه، شاهد افزایش مصرف آب در استان بودیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه با مدیریت مصرف مشترکین مشکل عمده ای در خصوص قطعی آب نداشته ایم.

وی تصریح کرد: اگرچه در تامین و توزیع آب در مرحله اقتصاد معیشتی هستیم اما امیدواریم با همکاری مردم تابستان را بدون مشکل پشت سر بگذاریم.

وی در پاسخ به هر گروهی از مشترکان البرز، قیمت آب رایگان است، گفت: متقاضیانی از سازمان های حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی که معرفی نامه از سازمان زیر پوشش خود می آورند و پس از تایید وضعیت آنها تایید می شود. ، شرایط اولیه قیمت آب رایگان را خواهد داشت.

این مسئول اضافه کرد: البته این کافی نیست و این مشترکان باید کنتور جداگانه داشته باشند و یک سوم الگوی مدیریت مصرف آب را مصرف کنند.

مهدی زاده در بخشی دیگر از سخنان خود به گلایه مردم از قطعی آب منطقه سرحدآباد اشاره کرد و گفت: آبرسانی به این منطقه توسط آبفا انجام نمی شود بلکه از طریق آبرسانی محلی انجام می شود.

مدیرعامل آبفا در استانداری البرز ادامه داد: ۱۳۰ شرکت آبفای محلی در البرز وجود داشت که اکثر آنها به آبفا واگذار شد و تعداد کمی از آنها باقی ماند.

وی تصریح کرد: در صورت واگذاری آب محلی این منطقه به آبفا اقدامات لازم برای رفع مشکلات ساکنان انجام می شود.

انتهای پیام