در آشپزخانه با پیتر – سارا گلدشتاین


نام: پیتر گرانت

حرفه: ارتباطات شرکتی

در این زمان چه کسانی را ارزیابی می کنید؟ شریک من هنری است

1-2 جمله برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر: سازگاری با این شیوه عادی جدید کار در خانه و ملاقات با دوستان عملاً یا از راه دور دشوار بود. در مقایسه با بسیاری از همکاران و دوستانم با فرزندان ، من با مشکلاتی در همان سطح مواجه نشده ام و از کار ایمن ، حمایت شریک زندگی و خانه ای فوق العاده برای قرنطینه سپاسگزارم.

آن خوراکی که کت ها به مدت طولانی دوست دارند چیست؟ اسفناج! صبح سعی کردم از غلات شیرین دور شوم و شروع به تهیه آب میوه و اسموتی خودم کردم. به علاوه ، برای سالاد تابستانی مناسب است تا هوای باشکوه بهاری در ونکوور را تست کنید.

نام های حقوقی که در حال اجرا هستند ، در حال حاضر چه هدیه ای ندارند؟

1. نان پخته شده برای نان تست (با آووکادو یا تخم مرغ)

2. برش های آناناس (وابسته)

3. شراب زیاد و زیاد!

چگونه و کجا از الهام آشپزی استفاده می کنید؟ ما از کتابهای آشپزی برخی از رستوران های محلی مورد علاقه خود برای امتحان کردن غذاهای امضای آنها استفاده کردیم ، که منتظر بازگشت آنها هستیم.

غذای مورد علاقه شما که کوآرتانتین بود چیست؟ سالاد گال ، سبز و گورگونزولا – برای سرو با ماهی تازه عالی است!

یک نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ با خیال راحت کره بزنید!

پس از سفارش ، رستورانی که دوست دارید حذف کنید چیست؟ کافه لا کوئرسیا یا آبی آبی

هابی جدید / کتابهای مورد علاقه / پادکست های مورد علاقه؟ من تازه فارغ التحصیل شدم آقایی در مسکو، و خواندن را به عنوان یک فرار بزرگ توصیه می کنم.

آیا می توانید یک نکته از فعالیت هایی را ارائه دهید که در خدمت شما باشد و منطقی باشد؟ من از وقت اضافی صبح استفاده می کنم تا نظافت نکنم و به دفتر نروم تا 30 دقیقه بدوم. مسیرهای محبوب در آن زمان هنوز نسبتاً آرام هستند و این به من انگیزه می دهد تا صبح به من انگیزه بدهد. من تا آنجا که امکان دارد سعی می کنم بیرون از خانه بنشینم ، وقتی هوا اجازه می دهد ، تماس های کنفرانسی بگیرم و در نتیجه در پایان روز احساس آرامش بیشتری کنم. همچنین مسدود کردن تقویم من برای استراحت ناهار کلید حفظ برخی از مرزها بین کار و زندگی در طول روز است.دیدگاهتان را بنویسید