در آشپزخانه با جیک و دنیل – سارا گلدشتاین


نام (S): جیک و دانیل گلدبرگ

حرفه: جیک کارآفرین و بنیانگذار NIKUFarms.com است. دنیل ، مدیر غذا ، در حال حاضر در مرخصی زایمان به سر می برد.

در این زمان چه کسانی را ارزیابی می کنید؟ ما دو نفر و بچه 3 ماهه مان!

1-2 جمله برای جمع بندی زندگی خود در حال حاضر: اتاق نوزاد هم اتاق او و هم دفتر جیک است ، بنابراین ما در طول روز کمی در اتاق کار می کنیم. قهوه درست کنید و روی ایوان بنشینید ، به مهد کودک بروید تا کار کنید ، نوزاد با مادر پیاده روی می کند ، شام می پزد ، با کودک بازی می کند ، تمیز می کند ، ناهار را آماده می کند ، نوزاد را می خواباند ، می خواند و تکرار می کند!

آن خوراکی که کت ها به مدت طولانی دوست دارند چیست؟ ما وسواس هوموس خانگی داریم. هر بار که جیک دسته جدیدی می سازد ، ما هر روز آن را میان وعده می کنیم تا تمام شود.

در حال حاضر به چه پارامترهایی نیاز دارید که مورد توافق قرار نگرفته اند؟

  1. نخود خشک شده
  2. گوشت
  3. سیب

چگونه و کجا از الهام آشپزی استفاده می کنید؟ ما قسمت های بیشتری از کانال Bon Appetite Youtube را تماشا کردیم و از آنجا الهام گرفتیم. جیک چندین دستورالعمل از کتاب آشپزی “Ottolenghi Simple” را امتحان کرده است ، اما بسیاری اوقات ما تمام مواد لازم برای تهیه بیشتر دستور العمل ها را نداریم ، زیرا تهیه برخی محصولات در این مدت دشوار است.

غذای مورد علاقه شما ، کدام برای کوارانتین بود؟ کباب با سیر عسلی. جیک صاحب nikufarms.com است ، بنابراین ما مرتباً گوشت را برای چرا به خانه تحویل می دهیم و نیازی نیست نگران باقی ماندن محصولات گوشتی در فروشگاه مواد غذایی باشیم. یکی از مزارع شریک آن نیز عسل می فروشد ، بنابراین می دانیم که اساساً هر چیزی را که برای این کار نیاز داریم در اختیار خواهیم داشت.

جیک استیک جانبی را به مدت 24 ساعت در: ⅓ فنجان عسل (مزرعه NIKU) 1 فنجان سس سویا 4 حبه سیر خرد شده و خرد شده ترشی می کند. سپس به سراغ کباب ذغال ما می رود تا به 140 درجه برسد (ما به پختن گوشت با دماسنج اعتقاد داریم ، بنابراین هر بار گوشت درست بیرون می آید). ما گوشت را نازک برش می دهیم و سپس روی سالاد ، پوره سیب زمینی ، ساندویچ ، حمص یا فقط به تنهایی می رود.

یک نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ هنگام پخت تخم مرغ باید در دمای اتاق باشد. ظاهراً این به تخم مرغ ها کمک می کند تا به طور یکنواخت مخلوط شوند و خمیر به طور یکنواخت بالا بیاید!

وقتی سفارش دادید ، رستورانی که دوست دارید حذف کنید چیست؟ به طرز شگفت انگیزی ، از زمان انزوای اجتماعی ، ما فقط یک بار دستور داده ایم. این یک پیتزا از پیتزا نوا بود و جالب اینکه وقتی آن را خوردیم متوجه شدیم که غذای خیابان می تواند گران قیمت باشد.

هابی جدید / کتابهای مورد علاقه / پادکست های مورد علاقه؟ دانیل شیفته پخت دسرها (چه کسانی نبودند) و نقاشی بود. ما همچنین مجموعه کتاب های گانیل آلون دانیل سیلوا در مورد یک مامور مخفی اسرائیلی را بسیار دوست داریم. مجموعه کتاب ها بسیار عالی هستند زیرا تعداد زیادی کتاب در اختیار خواهید داشت که می توانید آنها را بخوانید. این کتاب 20 کتاب دارد!

آیا می توانید یک راهنمایی یا فعالیتی را که در این زمان به شما کمک مالی و سالم می کند ، پیشنهاد دهید؟ حداقل یکبار در روز به بیرون بروید ، حتی اگر بیرون هوا هنوز خیلی سرد است. برای ما ، این بدان معناست که فقط یک لیوان شراب در انتهای روز در ایوان بنوشید.دیدگاهتان را بنویسید