در آشپزخانه با استفانی – سارا گلدشتاین


نام: استفانی تارتیک (@ get.your.phyll)

حرفه: حسابدار / متخصص تغذیه

در این زمان چه کسانی را ارزیابی می کنید؟ سگ من و من به طور خلاصه با والدینمان نقل مکان کردیم تا بتوانیم از حیاط خلوت آنها استفاده کنیم!

1-2 جمله برای خلاصه کردن زندگی: به آرامی ، درون نگرانه ، به طرق مختلف. واقعاً سعی کنید در حال حاضر با سرعت کند زندگی مبارزه نکنید. با تکیه بر آن و تلاش برای عشق ورزیدن به همه چیز.

آن خوراکی که کت ها به مدت طولانی دوست دارند چیست؟ نارگیل! روغن نارگیل ، روغن نارگیل ، آرد نارگیل ، اسیدهای آمینه نارگیل ، پرک نارگیل ، شیر نارگیل. می توانید از آن در آماده سازی های شیرین و خوش طعم استفاده کنید ، که باعث می شود همه کاره باشد. غذای مورد علاقه من کاری میگوی قرمز است!

محصولات در حال حاضر مورد نیاز پارامترها / ایستگاه های بزرگ چیست؟

1. سیب زمینی شیرین ارگانیک- مدت زمان زیادی طول می کشد و می تواند پخته ، سرخ شده یا له شود. آنها همچنین مقدار زیادی ویتامین A دارند!

2. برنج باسماتی سفید- برنج به سختی در حال حاضر یافت می شود و دلیل خوبی دارد. این یک کربوهیدرات نسبتاً آسان هضم است و کمی تا حد زیادی پیش می رود.

3. کلم بروکلی- کلم بروکلی را می توان به مدت طولانی در یخچال نگهداری کرد. دلیل اینکه من آن را بسیار دوست دارم این است که عملاً هیچ کلمه ای از کلم بروکلی وجود ندارد. اگر ساقه ها را تمیز کرده و سفید کنید ، آنها می توانند مکمل خوبی برای هر سوپ یا سالاد باشند!

چگونه و کجا از الهام آشپزی استفاده می کنید؟ من بیشترین الهام خود را در فروشگاه مواد غذایی پیدا می کنم. من به میوه ها و سبزیجات تازه در فصل اجازه می دهم تا کنترل کنند که چه کار کنم / می خورم. و یکی از وب سایت های مورد علاقه من برای الهام ، Nom Nom Paleo است!

غذای مورد علاقه شما ، کدام برای کوارانتین بود؟ غذای مورد علاقه من کوکی های خامه ای شکلاتی دوتایی است! دستور تهیه را می توانید در اینستاگرام من @ get.your.phyll پیدا کنید

یک نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ در دوران همه گیری ، فراموش کردن محیط زیست آسان است. یکی از نکات آشپزی مورد علاقه من این است که تمام تکه های سبزیجات موجود در بسته را در فریزر نگه دارید و وقتی پر شدند ، از آنها برای پخت سیب زمینی گیاهی استفاده کنید! این به محدود کردن ضایعات غذا و طعم آنها کمک می کند!

پس از سفارش ، رستورانی که دوست دارید حذف کنید چیست؟ من تازه در دوران COVID ، نه در زمان COVID. من شیفته کاسه الهه هستم و نمی توانم چیز دیگری سفارش دهم! همیشه سس تابرو رایو اضافی بگیرید!

هابی جدید / کتابهای مورد علاقه / پادکست های مورد علاقه؟ من خواندم ذهنت کلی بروگان او یک روانشناس جامع است که معتقد است بهترین راه برای رهایی از درد ما از طریق آن است. پادکست های مورد علاقه من پادکست بن گرینفیلد ، To Be Magnetic و Life Stylist هستند.

آیا می توانید یک فعالیت برتر را پیشنهاد دهید که در این مدت به شما خدمات و منطقی می دهد؟ بهترین توصیه من این است که یک روال را رعایت کنید. اگر هر روز قبل از COVID بیدار شده اید و مدیتیشن کرده اید ، سعی کنید هر روز در طول COVID بیدار شوید و مدیتیشن کنید. حفظ ثبات در چنین مواقعی بسیار مهم است زیرا احساس می کنید همه چیز به زندگی شما بستگی دارد. یکی دیگر از کارهایی که من سعی می کنم انجام دهم این است که 20 دقیقه پابرهنه روی زمین بیرون از زمین بکارم. متوجه می شوم که وقتی این کار را می کنم بدن و ذهن من کاملاً رها می شود- و این رایگان است!دیدگاهتان را بنویسید