در آشپزخانه با ادن – سارا گلدشتاین


نام: ادن فیلیپ

حرفه: زرگر

در این مدت با چه کسانی در قرنطینه هستید؟ شریک من آدم و پسر ما ، که به سگ ما ، کارگو نیز معروف است.

1-2 پیشنهاد برای جمع بندی در حال حاضر: قرارداد انحصاری

این اواخر چه غذایی را دوست دارید؟ کرفس

در حال حاضر 3 خواربار فروشی / شیرینی فروشی که قابل تعویض نیستند چیست؟ 1. شکل

2. بلوبری منجمد

3. کامبوچا – نمی تواند به اندازه کافی در حال حاضر!

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟ آیا کتاب / وبلاگ آشپزی مورد علاقه دارید؟الهام می آید و می رود. من معمولاً با دوستانم مشورت می کنم تا بدانم آنها چه کار می کنند و از آن الهام می گیرم ، یا اینستاگرام را ورق می زنم و می بینم چه چیزی اشتهای اشتها آور را آماده می کند.

در قرنطینه غذای مورد علاقه شما چیست؟؟ توفو ترد + برنج کیمچی سرخ شده https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

اخیراً چه نکات آشپزی آموخته اید؟ این هفته مافین زغال اخته درست کردم و آموختم که پوشاندن توت ها با کمی آرد به آنها کمک می کند تا به پایین فرو روند.

هنگام سفارش ، رستوران غذای مورد علاقه شما کدام بود؟ هفته گذشته ما در اتحادیه سفارش دادیم و این بوسه * سرآشپز * بود. آنها یک غذای پنیری از پولنتا دارند که من عاشق آن هستم.

آیا سرگرمی های جدید / کتاب های مورد علاقه / پادکست های مورد علاقه دارید؟ سالی رونی را خواندم مردم عادی و بلافاصله بعد از کتاب دیگر او صحبت با دوستان – آنها سریع خواندند و من نمی خواستم تمام کنم!

آیا می توانید یک توصیه یا فعالیتی ارائه دهید که امنیت / اعتبار / عقل سلیم را در این مدت برای شما فراهم کند؟ من زیاد حمام می کنم و همیشه می خواهم یک کتاب در حال حرکت داشته باشم. من همچنین در چت تصویری با دوستان در مورد Peleton شرکت کردم و با سگ ها پیاده روی کردم. همه این موارد در کنار هم به من کمک کردند تا احساس تعادل کنم.دیدگاهتان را بنویسید