درخواست یک نماینده از رئیس مجلس برای تشکیل کمیسیون مشترک مجلس و قوه قضائیهنماینده مردم میانه در مجلس ادعا کرد که در یکی از شهرهای آذربایجان زمانی که شاکی از تعلل یکی از قضات در رسیدگی به پرونده سرقت خودروی خود نزد نماینده شهرش گلایه کرده، توسط این قاضی مورد تهدید قرار گرفت و بازداشت شده است.

به گزارش ایسنا، سید مرتضی حسینی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: از دولت انتظار داریم مصوبه مجلس درباره حذف ارز ترجیحی را رعایت کند. چگونگی جبران کامل قدرت خرید مردم را قبل از حذف این ارز از طریق کارت کالابرگ الکترونیکی و پرداخت یارانه باید مشخص شود؟

نماینده مردم میانه در مجلس یازدهم از رئیس بنیاد مستضعفان بابت تامین جهیزیه ایتام و از دادستان تهران به دلیل بازدید از زندان اوین و بررسی مشکلات قضات و زندانیان تشکر و قدردانی کرد.

نماینده مردم میانه در مجلس یازدهم ضمن درخواست از رئیس مجلس برای تشکیل هر چه سریع‌تر کمیسیون مشترک میان قوه قضائیه و مقننه گفت: برخی محاکم دادگستری و قضات، تعامل خوبی با نمایندگان ندارند. به طور مثال در یکی از شهرهای آذربایجان زمانی که شاکی از تعلل یکی از قضات در رسیدگی به پرونده سرقت خودروی خود نزد نماینده شهرش گلایه کرده بود، توسط این قاضی مورد تهدید قرار گرفت و بازداشت شده است. متاسفانه از این دست برخوردهای متکبرانه و غیرسازنده در دادسراها و دادگستری به صورت پیوسته مشاهده می‌شود؛ بنابراین باید هر چه سریعتر این مشکل حل شود.

انتهای پیام