دانلود قسمت ۲۸ سریال جیران با لینک مستقیم و پوشه رایگان


قسمت بیست و هشتم سریال جیران را می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید.

به گزارش ایسنا به نقل از فیلمینو، سریال Jeeran قسمت ۲۸ را می توانید به صورت رایگان در وبسایت برای علاقه مندان دانلود کنید. جیران سریالی عاشقانه و تاریخی به کارگردانی حسن فتحی است. این سریال یکی از سریال های شاخص شبکه خانگی محسوب می شود و می تواند رکورد سری های قبل را بشکند.در این سریال بازیگرانی چون بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، … مهدی باکدل، رعنا آزادی و مریلا زارعی ایفای نقش می کنند و تاوان آن را می پردازند

دانلود قسمت 28 سریال جیران با لینک مستقیم و پوشه رایگان

بازیگران سریال جیران

بهرام رادان، باری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی باکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشار نژاد، ستاری پیسانی، غزل شکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومان برق نور، مهدی کوشکی، سمیرا حسن پو. بهناز نازی، غلامرضا نقا، سیاوش شرگی پور، محمد شری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نیهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، پاشا جمالی، حسن مزنی، نسرین نقیسا، محمد توذیقی، فرشید صمدی پور، ستایش دهقان، عاطفه گلمپور، محمد هادی قمشی، سیامک حلمی، مهدی بوجستانی، عباس ظفری، راستان عزیزپور، فرج گلسودی، وحید ندایی، محمدرضا ایمانیان، مرتضی اکبری، هوشنگ محمد کنواهادی، هاشنگ مودحامدین، مهدهادی، مهدهادی، مهدهادی، مهدهادی. ، محمود ساعتی، داریوش اشرفی، فرید یوسفی، الیا نصرالهی، شهاب زمردی، وحید رزاقی، علی اشمند، پرویز زورجی، رضا داودوندی و ماریلا زری در نقش مهدعلیا بازیگران این سریال تاریخی هستند.

داستان سریال جیران

جیران جدیدترین اثر حسن فتحی کارگردانی به نام کیشور در ژانر عاشقانه خانوادگی است که یکی از بزرگترین شبکه نمایش خانگی در سال ۱۴۰۰ خواهد بود.داستان سریال حول کنیزان ناصرالدین شاه به نام جیران است که عاشق آنها می شود. شاه، اما راه این عشق آسان نخواهد بود!

کارگردان: حسن فتحی

تهیه کننده: اسماعیل عفیفه

نویسندگان: احسان گوانمرد، حسن فتحی

درباره سریال Jeeran

سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی محصول ۱۴۰۰ این سریال در ایران و در ژانر عاشقانه و خانوادگی تولید شده است.

تماشا و دانلود فیلم ایرانی و سرگرمی و علاقه عامه مردم محسوب می شود، اما اگر رسانه ای که از آن فیلم را دانلود می کنید به هر دلیلی خوب نباشد، ممکن است از دیدن فیلم لذت نبرید. به همین دلیل انتخاب شبکه غرب به عنوان بهترین و بهترین منبع برای دانلود فیلم و سریال ایرانی به شما کمک می کند روزهای سخت قرنطینه را به خوبی پشت سر بگذارید و با دوری از سینما و سرگرمی های بیرون از خانه به خوبی کنار بیایید. پس همین حالا وارد وب سایت وست تی وی شوید و آن را تماشا کنید تا از خستگی و افسردگی خلاص شوید.

پایان گزارش تبلیغات