دانلود قسمت ۱۳ سریال یاگی از سرور رسمی با بالاترین کیفیت


قسمت سیزدهم سریال یاغی با لینک مستقیم و رسمی با کلیک بر روی لینک انتهای مطلب قابل دانلود می باشد. دانلود جدیدترین و با کیفیت ترین نسخه قسمت ۱۳ سریال یاغی به صورت رسمی و قانونی.

به گزارش ایسنا به نقل از حلال دانلودسریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی ساخت ۱۴۰۱ این سریال در ژانر خانوادگی و اجتماعی تولید ایران می باشد. اولین سریال مهمت کارت در شبکه نمایش خانگی است که حاوی یک داستان اجتماعی خانوادگی است. این سریال یکی از معروف ترین سریال های نمایش خانگی محسوب می شود که بازیگرانی چون پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی و فرهاد اصلانی در آن بازی می کنند.

دانلود قسمت ۱۳ سریال یاغی

یاگی درامی را روایت می‌کند که پر از فراز و نشیب‌های سفر قهرمان است، زیرا شخصیت‌های مختلف از طبقات اجتماعی مختلف او را همراهی می‌کنند یا در راه او را سد می‌کنند. یاغی باید از مرزهای درد و خستگی عبور کند.

فیلمنامه سریال یاغی توسط پدرام بورامیری، حسین سوماره و مهمت کارت با نگاهی به رمان «سالتو» نوشته شده است.

تاریخ پخش نسخه دانلود قسمت ۱۳ سریال یاغی

این مجموعه پنجشنبه ساعت ۸ صبح در شبکه نمایش خانگی و سایت حلال دانلود منتشر می شود.

برای دانلود سریال Outlaws بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود قسمت ۱۳ سریال یاغی

دانلود قسمت 13 سریال یاگی از سرور رسمی با بالاترین کیفیت

همچنین این هفته می توانید قسمت چهاردهم این سریال را در روز جمعه ساعت ۸ صبح از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود قسمت ۱۴ سریال یاغی

دانلود بازیگران قسمت ۱۳ سریال یاغی

پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی، محله باقری، عباس جمشدی فر، جواد خواجوی، ناهید مسلم، آمیرزا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شهسفاری، هادی دباجی. ، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان مهکوه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کارلو، محمد مطری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، بجه سعیدی، لادن جاوند، هوشنگ قوانلو، میدی تقفای، مهرداد شهفر خانی، … دور زدن.

یاقی با توجه به داستان و ترکیب بازیگران یکی از سریال های موفق شبکه خانگی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

دانلود حلال چگونه کار می کند؟

دانلود حلال به معنای خرید قانونی محصولات فیلم و موسیقی است که به معنای رد دانلودهای غیرقانونی و غیررسمی است که آسیب زیانباری به تولیدکنندگان محصولات فرهنگی وارد می کند. شما می توانید به راحتی هر فیلمی را برای شبکه تلویزیونی خانگی خود با کیفیت های مختلف از سایت حلال دانلود و به صورت مستقیم از درگاه بانکی شرکت پخش جستجو، انتخاب و خریداری کنید. همچنین برای امتناع از فیلم ها و سریال هایی که از سایت های غیر رسمی و به اصطلاح رایگان دانلود و تماشا کرده اید کافیست محصول مورد نظر را در سایت حلال دانلود جستجو کرده و یک نسخه از آن را خریداری کنید. کلیه هزینه ها مستقیماً از طریق درگاه بانکی شرکت پخش به حساب فرنچایز دهنده محصول واریز می شود.

دانلود حلال – سامانه رسمی خرید فیلم و سریال از شبکه نرم افزار خانگی

پایان گزارش تبلیغات