دانلود رایگان قسمت دهم سریال جیران


دانلود قسمت دهم سریال جیران از ساعت ۸ صبح جمعه ۲۶ فروردین ماه با کلیک بر روی لینک مستقیم انتهای مطلب. دانلود جدیدترین و با کیفیت ترین نسخه قسمت ۱۰ سریال Jeeran که به صورت رسمی و قانونی قابل دانلود می باشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، دانلود سریال جیران جدیدترین سریال حسن فتحی به عنوان کارگردان و به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه می باشد و در این مطلب با بالاترین کیفیت قسمت دهم جیران را برای شما قرار داده ایم.

دانلود قسمت دهم سریال جیران

داستان سریال جیران به نویسندگی احسان گوانمرد و حسن فتحی. همسایه ها مضمونی عاشقانه و تاریخی دارند و کار تولید مفصلی دارند که قرار است داستانشان روایت وقایع بعد از ترور یک شاهزاده بزرگ باشد. برای دانلود قسمت نهم سریال جیران با لینک مستقیم به انتهای مطلب مراجعه فرمایید.

داستان سریال حول محور پیروان ناصرالدین شاه ملقب به «جران» می گذرد که شاه عاشق او می شود، اما مسیر این عشق آسان نخواهد بود!

در خلاصه داستان عشق تاریخی نوشته احسان گوانمرد و حسن فتحی آمده است: سهم کشاورز کابوس است و سهم شاه در تاج و تخت طاووس. نقشه کریم خان برای بازگرداندن تاج شاهی از ما نادانان کجاست؟ کجاست آن شمشیر کمیاب که از ما خرابکاران انتقام بگیرد؟ کشور در آشوب است و شاهزاده ای بزرگ در قبر خوابیده است. هر نامی ننگ است و هر صلحی جنگ. مردم به بوسه دنیا متوسل می شوند. او می خواهد قلعه پناهگاه او باشد. انسان ها قلعه ای قوی تر از عشق ندارند. بگذار همه جا فریاد بزنند: ای مردم! دیروز نزدیک تجریش شاه تو عاشق شد… »

تاریخ پخش قسمت دهم سریال جیران

این سریال هر هفته جمعه ساعت ۸ صبح در شبکه نمایش خانگی و حلال دانلود منتشر می شود.

برای دانلود سریال Jeeran روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود قسمت دهم سریال جیران

دانلود رایگان قسمت دهم سریال جیران

بازیگران قسمت دهم سریال جیران

بهرام رادان، پریناز ایزدار، میرلا زری، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی باکدل، رعنا آزادی ور، کاتنا افشار نژاد، ستارا پیسانی، غزل چاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومان برق نورد، مهدی کوشنی، مهدی کوشنی، غلامرضا نخا، سیاوش شرقی پور، محمد شری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، پاشا جمالی، حسن موزنی، نسرین نقیسه، محمد مزدی، امیرعباس فقی صمدی‌پور، عباس‌عباس‌پور احمدی‌پور. ، پرویز بزرگی و ردا داودوندی

بهرام رادان در نقش ناصرالدین شاه، پریناز ازدار در نقش جیران، امیرحسین فتحی در نقش سیاوش، میریلا زری در نقش مهدعلیا، مهدی باکدل در نقش سلمان، رعنا آزادی‌ور در نقش تاج‌الدوله و امیر جعفری در نقش میرزا آقاخان نوری.

همایون شجریان موسیقی شروع و پایان سریال را هم خواند.

با توجه به داستان و ترکیب بازیگران مجاور یکی از سریال های موفق شبکه خانگی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

حلال دانلود چگونه کار می کند؟

دانلود حلال به معنای خرید قانونی محصولات فیلم و موسیقی است، یعنی امتناع از دانلودهای غیرقانونی و غیررسمی که موجب آسیب زیان‌بار تولیدکنندگان محصولات فرهنگی می‌شود. شما می توانید به راحتی هر فیلم نمایش خانگی را با کیفیت های مختلف از سایت حلال دانلود جستجو، انتخاب و انتخاب کنید و مستقیماً از کانال پخش شرکت پخش خریداری کنید. همچنین برای امتناع از بدهی فیلم ها و سریال هایی که از سایت های غیر رسمی و به اصطلاح رایگان دانلود و تماشا کرده اید کافی است محصول مورد نظر را در سایت حلال دانلود جستجو کرده و یک نسخه از آن را خریداری کنید. کلیه هزینه ها مستقیماً از طریق درگاه بانکی شرکت پخش به حساب فرنچایز دهنده محصول واریز می شود.

علاوه بر سریال جیران، سریال های توزیع شده در شبکه نمایش خانگی مانند سریال جوکر، سریال جزیره و ۳ را نیز می توانید در سایت دانلود قانونی محصولات شبکه نمایش خانگی دانلود کنید.

پایان گزارش تبلیغات

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر