رژیم لاغری سریع

دانش آموزان لس آنجلس به کنسرت “بله” می گویند – Discovery, Inc.


syttprom17 لس آنجلس 2982 Mr.

برای نزدیک به ۱۰۰ دانش آموز شایسته از دبیرستان Dymally در لس آنجلس، کالیفرنیا، چهارشنبه قطعا یکی از خاطره انگیزها بود. TLC در آستانه ششمین سال خود، Say Yes to the Prom جادوی بیشتری را به ارمغان آورده و رویاهای بیشتری را نسبت به قبل به حقیقت تبدیل کرده است. برای اولین بار، بتسی جانسون، نماد مد، با مونتی دورهام TLC برای میزبانی روز مربی، لباس مجلسی و «خرید کردن» لباس‌های مجلسی، تغییرات سر تا پا، و باند فرش قرمز که نمایشی را نشان می‌دهد، پیوست.

از آنجایی که اهداف واقعی Say Yes to Prom فراتر از درخشش و نشاط است، چندین مشارکت مهم روزی پربار و معنادار را برای دانش‌آموزان تضمین کرده است که همگی دارای موفقیت‌های بالا و رهبران کلاس هستند. بنیاد خانواده ویل و جادا اسمیت (WJSFF) برای اولین بار با این هدف همکاری کرد تا دانش‌آموزان را با برنامه شغلی در سرگرمی (CIE) آشنا کند و دانش‌آموزان جوامع محروم را توانمند کند و به آنها مشاغلی در زمینه سرگرمی ارائه دهد. همه ۱۰۰۰ شرکت کننده در جشن فارغ التحصیلی و ۱۰۰۰ شرکت کننده در جشن جشن فرصت شرکت در CIE را خواهند داشت، و شرکت کنندگان واجد شرایط CIE این فرصت را خواهند داشت تا در رویدادهای “بله بگو به مهمانی” در شهرهای خود شرکت کنند.

علاوه بر این، نمایندگانی از سازمان‌هایی مانند بنیاد اما بوون، یک سازمان غیرانتفاعی که به ایجاد صنعت رسانه‌ای متنوع‌تر اختصاص دارد، برای ارائه فرصت‌های کارآموزی، بورسیه تحصیلی، مربیگری و فرصت‌های شبکه‌ای برای دانشجویان شرکت کردند.

البته، از دستیابی به ظاهر عالی تا رسیدن به بالاترین هدف، این ابتکار باورنکردنی با چندین مشارکت بزرگ، از جمله Macy’s، AT&T، Paul Mitchell Schools، Men’s Wearhouse، Girly Go Garter، Jessica McClintock، Becca’s Closet و George امکان پذیر شده است. سبک وورل. ما خوشحالیم که این شرکا را در کنار خود داریم تا به ما در دستیابی به اهدافمان برای تحقق بخشیدن به رویاهای جشن جشن در سراسر کشور در سال جاری بیش از هر زمان دیگری کمک کنند.

اگر می‌خواهید آن روز را برای خودتان تجربه کنید، می‌توانید یک برنامه ۹۰ دقیقه‌ای جدید را تنظیم کنید، به جشن فارغ‌التحصیلی ویژه پس از چندین دانشجوی سال لس آنجلس بله بگویید، که در روز شنبه، ۱ آوریل در TLC نمایش داده می‌شود و سپس یک حضور در روز خود: روز شبکه اپرا وینفری دوشنبه ۳ آوریل.

برای ادامه با بقیه تور – توقف در میامی، شیکاگو، نیویورک و سیلور اسپرینگ – DiscoveryComm را دنبال کنید و #SYTTP را در توییتر و اینستاگرامرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر