رژیم لاغری سریع

دانشگاهیان استانداری مرکزی با شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردندایسنا/ مرکز مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان استانداری مرکزی با شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که به همت نماینده فرهنگی دانشگاه جهاد دانشگاهی در استانداری مرکزی و با حضور جمعی از دانشگاهیان در استانداری مرکزی برگزار شد. گلزار شهدا باغ اراک.

حجت الاسلام مهدی ایمانی مقدم رئیس دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی امروز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه با اشاره به پیشرفت جمهوری اسلامی ایران با وجود همه مشکلات گفت: قرآن کریم باید برای رشد و تحول تلاش کرد، خداوند نصرتش را نصیب ما کند و این در تاریخ انقلاب مردم ایران به خوبی مشهود است.

او گفت: ممکن است گاهی اوقات فراز و نشیب هایی را دیده باشیم و این قانون طبیعت است، اما وقتی راه درست باشد، قطعاً نتیجه مطلوب حاصل می شود.

ایمانی مقدم گفت: متأسفانه عده ای که خود را بنیانگذار انقلاب می دانستند از مسیر انقلاب منحرف شدند و باید از شاخه این درخت تنومند جدا شوند چرا که انقلاب اسلامی ایران به هیچکس وابسته نیست، مردم دوست دارند. امام راحل و رهبر معظم انقلاب باعث انقلاب می شوند و نظام روز به روز رشد می کند و پیشی می گیرد.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب از خشن ترین انسان ها هستند، تصریح کرد: آمریکا و متحدانش انواع جنایت ها را در حق مسلمانان به ویژه ایران مرتکب شدند و امروز بزرگترین دشمن جهان اسلام هستند. دشمنان با هزاران دسیسه و توطئه در طول ۴۰ سال تلاش کردند بدنه نظام را تخریب کنند و چندین بار تلاش کردند تا پیشرفت انقلاب را مخفی یا معکوس کنند و مشکلات را به نمایش بگذارند اما به دلیل حضور خردمندانه و مردمی. رهبری حامی انقلاب توطئه های خود را شکست دادند.

ایمان مقدم بر لزوم توجه به مدیریت رسانه ای در استان و استانداری تاکید کرد و گفت: گسترش فساد کار درستی نیست. طبق آمار رسمی بانک جهانی، میزان فساد در جمهوری اسلامی بسیار کمتر از کشورهای اروپایی و آمریکاست. البته همین یک درصد فساد در کشور اهل بیت علیهم السلام زیاد است، اما سعی می کنند در ذهن نسل جوان تلقین کنند که فساد گسترده است و در واقع قصد ایجاد یک فساد را دارند. بحران و در میان معدود مسائل سعی کردند موجی از تبلیغات داشته باشند.

و این مقام مسئول گفت: البته با خنثی شدن دسیسه های دشمنان اصل نظام و ولایت فقیه و آرمان های اهل بیت علیهم السلام و ذهنیت مهدی. از انقلاب، شهرت بیشتری پیدا می کند و موقعیت خود را تقویت می کند». دشمنی هیئت منصفه با این انقلاب کامل نبود و هزاران دسیسه از سوی دولت موقت فعلی و بنی صدر به عنوان اولین رئیس جمهور توطئه های مختلف بعد از آن در طول عمر انقلاب می بینیم، اما ملت خم نشد. این وسوسه ها و فشارها شکست نخورد.

وی گفت: امسال چهل و سومین سال پیروزی انقلاب را جشن می گیریم، محتوای بیانیه گام دوم در چهل سال دوم بر ضرورت تغییر تاکتیک و داشتن روحیه جهادی برای رسیدن به قله تاکید دارد. در این مسیر با اتحاد و رفاقت و دوری از تجمل به روحیه انقلابی اوایل پیروزی انقلاب برگردیم.» با بازگشت روحیه جهادی رقابت برای خدمت به پایان می رسد. مردمی باشد و درد مردم را از خود بداند و با اقشار ضعیف جامعه همدردی کند.

به گزارش اسنا، در پایان این مراسم حاضران با اهدای گل به ساحت مقدس شهدا یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند و با آنان میثاق تازه ای بستند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر