خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غربی تهران / دمای هوا از فردا بالا می رودبر اساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی تهران، آسمان صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود و در نیمه جنوبی، مرکزی و غربی استان افزایش گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

با توجه به دندان های مابر اساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، هوای استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد در برخی ساعات، وزش باد شدید به ویژه امروز (۳۱ خرداد) در مناطق جنوبی، مرکزی و غربی پیش بینی می شود. استان و گاهی اوقات با گرد و غبار زیاد و دید کم و کیفیت هوا پایین تر است.

امروز افزایش ابر، وقوع رگبار و رعد و برق در ارتفاعات به ویژه فیروزکوه دور از انتظار نیست. پیش بینی می شود از فردا (۲۲ خرداد) روند نسبتاً افزایش دما وجود داشته باشد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۸ درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بود.

آسمان تهران فردا (۲۲ خرداد) صاف و ابری و وزش باد با دمای حداقل ۲۳ درجه سانتیگراد و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و طی روز دوشنبه (۲۳ خرداد) نیمه تمام خواهد بود. ابری و باد با دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتیگراد. حداکثر دما ۳۶ درجه سانتیگراد است.

انتهای پیام