خوب است بدانید: آزمایش راگلند


بسیاری از آزمایشات “ساده” وجود دارد که می توانید روی بیماران خود برای تعیین عملکرد بدن و سیستم بدن انجام دهید. در 10 سال گذشته من آنچه را که به سایر تمرین کنندگان آموخته ام اختصاص داده ام تا بتوانند در درمان بیماران خود مثرتر باشند.

یکی از این آزمایش ها آزمایش راگلند برای افت فشار خون است. این یک آزمایش ساده فشار خون است. دکتر دی سی راگلند ، پزشک دهه 1920 ، فشار خون را دراز کشیده و سپس بلافاصله پس از ایستادن نشان داد تا عملکرد آدرنال را نشان دهد.

آرشیو تاریخی SeleneRiverPress.com دارای مقاله ای عالی است که توسط دکتر جورج گودارت در سال 1965 نوشته شده است و نحوه انجام آزمایش راگلند و همچنین نتایج نشان می دهد و نحوه رفع تست راگلند را توضیح می دهد. از مقاله ای از دکتر گودارت ، «مصرف زیاد کمپلکس ویتامین C طبیعی (cataplex C) به همراه G طبیعی (cataplex G) و عصاره های آدرنال سیتوتروفیک (Drenatrophin PMG ، Simplex F / M ، Paraplex) به اندازه کلسیم ارزش دارند ».

یک روز صبح ، پس از خواندن این مقاله و قبل از رفتن به مطب ، تصمیم گرفتم به دستیارم آموزش انجام آزمایش راگلند را بدهم و این کار را برای هر مریضی که صبح می آید انجام دهم. من از نتایج شگفت زده و ناامید شدم. هر بیمار به جز یک نفر در این آزمایش شکست خورد. چند عملکرد فوق کلیوی بیمارانم را از دست دادم؟ تنها مریضی که از بین رفت بیماری بود که من برای غدد فوق کلیوی او کار کردم. پس این خبر خوبی بود!

هنگام آزمایش ماهیچه ها ، غدد / اندام ها ممکن است به اندازه ای کم کار کنند که ظاهر نشوند. به همین دلیل است که اگر به عملکرد غدد / اندام مشکوک هستید ، باید از دو حالت جهت حذف رفلکس پنهان استفاده کنید.

با ضبط ضربان قلب ، غدد فوق کلیوی ضعیف می توانند با احتقان تنفسی موجود یا اخیر مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا پوشانده شوند. پس از حذف احتقان در ریه ها ، دیکتافون علائم نارسایی آدرنال در دریچه ریوی را با صداهای دوم بالا ، همراه با صدای طبیعی یا کم ثانویه در دریچه آئورت نشان می دهد. باز هم ، استثناء این قاعده این است که بیمار بیمار است یا فقط بر عفونت ریه غلبه کرده است.

بنابراین توصیه می کنم همه بیماران از نظر نارسایی آدرنال با استفاده از آزمون راگلند غربالگری شوند.

در کنار یافته های عینی راگلند ، داده های ذهنی مانند خستگی مزمن ، سرگیجه در گذر از دروغ به حالت ایستاده و عدم تحمل استرس وجود دارد.

آزمایش راگلند به من نشان داد که من باید غدد فوق کلیوی را برای غدد فوق کلیوی MediHerb ، محصولات Standard Process و داروهای هومیوپاتی NET ارزیابی کنم. با استفاده از ترکیبی از آزمایش عضلات و ارزیابی طول پا ، می توانم پروتکلی را برای این فرد با نارسایی آدرنال یا غدد فوق کلیوی ضعیف توصیه کنم.

من همیشه به دلیل آنچه از دکتر رویال لی آموختم ، بیمار را از نظر مکمل استاندارد فرآیند که حاوی پتاسیم است بررسی می کنم: “غدد فوق کلیوی به مجموعه ای از ویتامین C و همچنین ویتامین B نیاز دارند. آنها همچنین به پتاسیم و سدیم نیاز دارند.” بعداً در همان مقاله دکتر لی ، “با کمبود پتاسیم ، عملکرد غده فوق کلیوی کم و بیش مهار می شود. بدون شک ، هر بیماری که در آن از کورتیزون یا ACTH استفاده می شود ، اساساً یک بیماری کمبود است که تا حدودی به دلیل کمبود پتاسیم رخ می دهد.

محصول انتخابی من پتاسیم است – (آیا شما آماده این کار هستید؟) EZ MG. بله ، EZ Mg! من می دانم که شما می گویید: “اما چرا؟ این یک محصول منیزیمی است که از چارت و گندم سیاه ساخته شده است.” و شما درست می گویید ، اما این محصول فوق العاده دارای 380 میلی گرم پتاسیم است! یا ، البته ، ما می توانیم مواد معدنی قدیمی قابل اعتماد ارگانیک را در نظر بگیریم.

بیایید با آن روبرو شویم ، امروز مردم نسبت به 3 سال قبل تنش بیشتری دارند. مردم بیش از 3 سال پیش دچار سوء تغذیه هستند. و البته مردم نسبت به 3 سال قبل سمی تر هستند.

اکنون زمان ارزیابی عملکرد آدرنال نه تنها با بیماران ، بلکه با کارکنان ، خانواده و البته خود ما است.

تمرین خود را گسترش دهید و سلامت مردم خود را بهبود بخشید- آزمایش REGLAND را برای همه بیماران خود ارسال کنید!

تصاویر از iStock / cihatatceken (اصلی) ، Dr_Microbe (پست).

دکتر لاول کپل

دکتر Keppel دکترای خود را در رشته کایروپراکتیک از کالج Logan of Chiropractic در سال 1983 دریافت کرد و مدرک کاردانی علوم خود را از کالج جامعه در جنوب غربی میشیگان دریافت کرد. وی در سال 1999 با مطالعه مستقیم با بنیانگذار برنامه ، دکتر اسکات واکر ، گواهی تکنیک عصبی -احساسی را دریافت کرد. وی تعدادی آموزش اضافی از جمله گیاه شناسی ، توانبخشی ستون فقرات و آموزش تغذیه مداوم را گذرانده است.

دکتر کپل می داند که همیشه نوعی سمینار ، کتاب یا مجله وجود دارد که می تواند دانش او را عمیق کند یا اطلاعات دیگری را ارائه دهد که می تواند مستقیماً به درمان موثر تبدیل شود. این مشاوره از نظر تجربه بالینی و سالها تمرین ، توصیه های خوبی ارائه می دهد.

اخیراً دکتر Keppel سمینارهایی را در مورد Standard Process West تدریس کرد. او تبدیل به متخصص کایروپراکتیک خود شد و به عنوان مربی سایر تمرین کنندگان در سراسر منطقه دنور شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت DoctorKeppel.com وی مراجعه کنید یا با او به آدرس زیر تماس بگیرید [email protected]به

تهیه شده توسط دکتر لاول کپلدیدگاهتان را بنویسید