خمیر پیتزا کبابی: دو ایده برای بالا آوردن


پیتزا تورتیلا کبابی

اگر عاشق پیتزا هستید ، این دستور تهیه خمیر پیتزا کبابی را دوست خواهید داشت! پیتزای کبابی بازی را تغییر می دهد و تغییر خوبی را نسبت به پیتزای سنتی که در فر پخته می شود ، ایجاد می کند. آثار روی کوره علائم عالی را به جای می گذارد ، علاوه بر این ، طعم عالی نیز دارد. پیتزای تورتیلا کبابی تنها چیزی است که شما در یک پیتزای کبابی می خواهید ، فقط اندازه آن کوچکتر و بیشتر روستیک است. اگر شما هم مثل من هستید ، و پای هایی که به دنبال لبه گرد کامل هستند شما را می ترساند این برای شما! هرکسی که این پیتزا را با تورتیلا سرو کنید ، احتمالاً تحت تأثیر قرار می گیرد ، اما آنها نمی دانند که چقدر آسان است. نه ، در واقع بسیار آسان است.

پیتزای کبابی با تورتیلا

من نانوا سنتی نیستم ، بنابراین فکر پخت نان ، خمیر مایه یا حتی خمیر پیتزا می تواند ترسناک باشد. بنابراین وقتی می گویم آسان است ، من را باور کنید ، زیرا در مورد هر چیزی که مربوط به مخمر ، اصلاح یا کشش خمیر باشد ، به آن نیاز دارم. اگر خمیر را از قبل آماده کنید ، این پیتزا با تورتیلا کبابی در حدود 20 دقیقه جمع می شود. یا اگر واقعاً ایده تهیه پیتزا از نان های کبابی را دوست دارید ، اما نمی خواهید نگران خمیر آن باشید ، فقط خودتان تورتیلا بخرید. در هر صورت ، پیتزای کبابی یکی از بهترین روش های خوردن پیتزا است.

مواد لازم برای خمیر پیتزا از تورتیلا

برای تهیه این خمیر پیتزا کبابی ، فقط به مواد اولیه انبار نیاز دارید ، مانند:

 • مخمر فعال فعال: برای این دستور غذا فقط به یک قاشق چایخوری نیاز دارید زیرا یک نان تورتیلا است ، نیازی به افزایش آن به اندازه یک پیتزای سنتی نیست.
 • آرد جهانی: در صورت داشتن آرد نان می توانید از آن استفاده کنید.
 • اب
 • یک قاشق شکر: این چیزی است که مخمر را تغذیه می کند
 • روغن زیتون اضافی
 • نمک

چرا این دستور غذا را دوست دارید

 • انجام این کار آسان است.
 • این سریعتر از تهیه خمیر پیتزا سنتی است.
 • این دستور غذا چهار نان tortillas را تهیه می کند که برای انجماد و ناهار سریع در آینده مناسب است.
 • ایده آل برای پذیرایی یا خدمت به مهمانان در ماه های تابستان (اجاق گاز لازم نیست!)
 • شکل آسان (بسیار ساده تر از خمیر پیتزا)
پیتزای کبابی با تورتیلا

طرز تهیه نان tortillas (بله ، شما می توانید!)

این مانند راهنمای مبتدی برای تهیه نان است. این خمیر نان سبک وزن بسیار پیچیده تر و زمان بر است ، نیازی به مهارت خاصی ندارد. بنابراین ، بله ، اگر قبلاً هرگز خمیر پیتزا را امتحان نکرده اید ، این روش خوبی برای فرو بردن انگشتان شما است.

مجدداً ، نیازی به این نیست که بتوانید خمیر را کاملاً شکل دهید زیرا یک تورتیلا است. ما به دنبال خمیر روستیک و پیچ خورده هستیم. نیازی به کامل یا دقیق نیست ، این دقیقاً همان چیزی است که من دوست دارم.

در اینجا نحوه انجام آن آمده است!

در مخلوط کن ، آب و شکر را اضافه کرده و هم بزنید. سپس مخمر را روی آن بپاشید و بگذارید حدود پنج تا ده دقیقه بماند. خواهید دید که همه چیز زیبا و کف دار می شود – به این ترتیب می خواهید مخمر فعال شود. اگر هیچ اتفاقی نیفتد ، باید با مخمر جدید شروع کنید. این تنها بخش “پیچیده” دستور غذا است. آبی که استفاده می کنید باید به اندازه آب حمام گرم باشد ، 100 تا 110 درجه فارنهایت.

بعد ، وقتی مخلوط کن می جوشد ، آرد ، روغن زیتون و نمک را اضافه کنید. حدود 1 دقیقه با سرعت کم هم بزنید تا به هم متصل شود. خمیر غلیظ و کرکی خواهد بود.

خمیر را به محل کار کمی آرد پاشی شده ، از جمله آرد خرد شده در یک محل ، منتقل کنید. با دستان خود حدود 2-3 دقیقه ورز دهید تا به هم نزدیک شوند و یکدست شوند. اگر خیلی چسبناک بود آرد بیشتری اضافه کنید.

خمیر را در یک فرم روغن زده بزرگ قرار دهید و با پلاستیک یا یک حوله آشپزخانه تمیز بپوشانید. اجازه دهید حدود 1 ساعت بماند و استراحت کند. هنگامی که کمی بالا آمد ، می توانید آن را به مدت 2 روز در یخچال قرار دهید (مناسب برای پخت قبل!)

خمیر بالا می آید

وقتی خمیر بالا آمد ، خمیر را مشت کنید تا هوا آزاد شود. به چهار تورتیلا تقسیم کنید. اگر ترجیح می دهید می توانید آنها را طوری وزن کنید که تقریباً شبیه ترازوهای آشپزخانه باشند.

کباب / گریل را حداکثر گرم کنید.

با دستان خود با آرد و سطح کمی آرد پاشی شده ، خمیر را با دستان خود به ضخامت حدود 1/4 اینچ ادامه دهید.

خمیر کشیده شده است

شما می توانید به پوسته پیتزا منتقل کنید تا انتقال به کباب به سهولت انجام شود.

خمیر پیتزا

قسمت بالایی نان تورتیلا را با روغن زیتون بپاشید ، می خواهید مطمئن شوید که آن را به خوبی با روغن زیتون بریزید تا نچسبد.

تورتیلا ها را روی گریل قرار دهید ، با روغن چرب شده به سمت پایین. قسمت بالای آن را با روغن چرب کرده و درب آن را ببندید.

روغن زیتون روی خمیر پیتزا

بگذارید حدود دو تا سه دقیقه بجوشد. به آن حباب ها نگاه کنید!

خمیر پنکیک کبابی

با دقت خمیر را وارونه کنید.

پهن کردن خمیر

حالا همه پر کردن های خود را اعمال کنید.

اضافه کردن پستو به خمیر

روی آن را بپوشانید و 2-3 دقیقه دیگر بجوشانید.

مکمل ها اضافه شد

پیتزای کبابی را از پنکیک ها بردارید و بگذارید یک دقیقه بماند قبل از برش دادن یا اضافه کردن مواد اضافی که نمی خواهید بپزید.

پر کردن با پنکیک

چاشنی – جالب ترین! با خیال راحت در اینجا خلاق باشید و از هر چیزی که می خواهید استفاده کنید. من به طور سنتی با یک پپرونی و یک تابستان الهام گرفته رفتم. در اینجا چیزی است که من در هر کدام گنجانده ام:

پپرونی:

 1. سس پیتزا گوجه فرنگی مورد علاقه خود را روی خمیر بریزید.
 2. موزارلا را روی آن بچینید
 3. یک لایه پپرونی بگذارید
 4. با دانه های رازیانه و فلفل سرانو ریز خرد شده بپاشید

وقتی این پیتزا را بر می دارید ، می توانید کمی عسل روی آن بریزید تا تندی شیرینو متعادل شود. ریحان تازه ریز خرد شده را نیز اضافه کردم.

پیتزای کبابی با تورتیلا

پیتزا با الهام از بازار تابستانی:

 1. سس پستو کبابی مورد علاقه خود را روی خمیر بمالید.
 2. در بالا گوجه فرنگی های خرد شده ، ذرت پخته و مارچوبه آب پز را قرار دهید.
 3. بگذارید دو یا سه دقیقه بجوشد.

وقتی این پیتزا را بر می دارید ، چغندر تازه و برش های پروشوتو بزنید. من همچنین تکه های چیلی را اضافه کردم زیرا عاشق چیزهای تند هستم. یک تکه مایع پهن کنید و با روغن زیتون بریزید.

پیتزای کبابی با تورتیلا

نکات

پختن پیتزای کبابی بسیار آسان است ، اما هنگام پختن آن باید چند نکته را رعایت کنید.

 • تمام پر کردن ها را آماده کنید: بعد از قرار دادن خمیر روی گریل ، همه چیز خیلی سریع می شود ، بنابراین تمام مایه هایی که باید پخته شوند باید از قبل آماده شوند. هنگامی که روی کباب پز هستید ، مهم است که تمام پرکن ها آماده باشند. این روند را آسان و سریع می کند.
 • از مقدار مناسب روغن استفاده کنید: مهم این است که خمیر پیتزا به گریل نچسبد. با خیال راحت روغن خوب بخور.
 • پر کردن را از قبل آماده کنید: قبل از قرار دادن خمیر روی گریل ، می توانید پر کردن را از قبل سرخ کنید. با سبزیجاتی مانند ذرت ، مارچوبه و پروتئین هایی مانند مرغ یا خوک به خوبی کار می کند.

جایگزینی ها

فاقد گلوتن: من این را با استفاده از آرد جهانی بدون گلوتن آزمایش نکرده ام و مطمئن نیستم که به همان شیوه عمل کند. به شما پیشنهاد می کنم به دنبال دستور نان تورتیلا بدون گلوتن باشید یا از انواع مورد علاقه خود در فروشگاه استفاده کنید.

مخمر خشک فعال: در صورت لزوم می توانید مخمر فوری را جایگزین کنید.

بدون گریل: این را در فر با دمای 475 درجه فارنهایت روی یک ورقه پخت با روکش پوست یا سنگ پیتزا بپزید. در کوره نمره نخواهید گرفت ، اما همچنان خوشمزه خواهد بود.

بدون پایه مخلوط کن: می توان با دست مخلوط کرد

پیتزای کبابی با تورتیلا

آیا می توان خمیر پیتزا را فریز کرد؟

کاملا! هنگامی که خمیر بالا آمد و هوا را بیرون کشیدید ، می توانید آن را منجمد کنید. آن را در پلاستیک بپیچید و سپس در ظرفی که هوا را بسته است تا سه ماه در فریزر قرار دهید.

وقتی آماده استفاده از آن هستید ، می توانید آن را یک شب در یخچال ذوب کنید و سپس بگذارید 30 دقیقه بماند تا خمیر شکل بگیرد.

نحوه ذخیره سازی

شما می توانید خمیر را پس از بالا آمدن در یخچال تا دو روز نگهداری کنید (این باعث می شود از قبل آماده سازی خوبی باشد). سپس آن را فقط از یخچال خارج کرده و حدود 30 دقیقه در دمای اتاق بگذارید. سپس پیش بروید و خمیر را مشت کنید تا هوا آزاد شود و دستور را همانطور که هست ادامه دهید.

همچنین می توانید تورتیلا را از هر دو طرف سرخ کنید و آن را ساده بگذارید. سپس آن را در یک کیسه فریزر بزرگ برای یک ناهار سریع نگهداری کنید. فقط بگذارید حدود 45 دقیقه روی میز آب شود. سپس آن را با فر در فر سرخ کنید تا دوباره گرم شود.

خمیر پیتزا با تورتیلا

دستور العمل های مشابه باید بررسی شوند:

این دستور با الهام از بهترین در صنعت پخت و پز- سالی “اعتیاد به پخت” ، حتماً پست او را بخوانید تا بدانید که چگونه آن را در فر در خانه سرخ می کند.

آماده انجام آن هستید؟ به آن برسیم!

اگر این کار را می کنید دستور پیتزای کبابی لطفا با من به اشتراک بگذارید برچسب زدن من در اینستاگرام یا نظر و / یا نظر خود را در زیر بگذارید. من واقعاً عاشق دیدن و شنیدن از شما هستم!

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که من می توانم بدون هزینه اضافی کمیسیون کمی دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

پیتزای کبابی با تورتیلا

این پیتزای کبابی آسان تر از تهیه خمیر پیتزا است ، که برای کباب کردن و سرگرمی تابستانی مناسب است.

عناصر

برای پپرونی

 • 1-4 تا 1/3
  فنجان
  سس پیتزا
 • 1 1/2
  فنجان ها
  پنیر موزارلا
  خرد شده
 • 2
  اونس
  پپرونی
 • 1/2
  قاشق چایخوری
  دانه رازیانه
 • 1/2
  فلفل سران
  نازک برش دهید
 • عسل
  برای باران
 • ریحان تازه
  برای ریختن ، اختیاری

پیتزای تابستانی برای کشاورزان فروخته می شود

 • 1/3
  فنجان
  سس پستو
 • 1/2
  پوند
  آثار گوجه فرنگی
  بریده شده
 • 1
  گوش ها
  ذرت کبابی
 • 1/2
  پوند
  مارچوبه
  روی کوره
 • 1
  کم اهمیت
  توپ بوراتا
 • 3
  برش ها
  گوشت خوک به روش ایتالیایی که سرد سرو میشود
 • دانههای فلفل قرمز
  برای یک غذای جانبی

دستورالعمل ها

 1. در مخلوط کن ، آب و شکر را اضافه کرده و هم بزنید. سپس مخمر را روی آن بپاشید و بگذارید حدود پنج تا ده دقیقه بماند. خواهید دید که همه چیز زیبا و کف دار می شود – به این ترتیب می خواهید مخمر فعال شود. اگر هیچ اتفاقی نیفتد ، باید با مخمر جدید شروع کنید.

 2. بعد ، وقتی مخلوط کن می جوشد ، آرد ، روغن زیتون و نمک را اضافه کنید. حدود 1 دقیقه با سرعت کم هم بزنید تا به هم متصل شود. خمیر غلیظ و کرکی خواهد بود.

 3. خمیر را به محل کار کمی آرد پاشی شده ، از جمله آرد خرد شده در یک محل ، منتقل کنید. با دستان خود حدود 2-3 دقیقه ورز دهید تا به هم نزدیک شوند و یکدست شوند. اگر خیلی چسبناک بود آرد بیشتری اضافه کنید.

 4. خمیر را در یک فرم روغن زده بزرگ قرار دهید و با پلاستیک یا یک حوله آشپزخانه تمیز بپوشانید. بگذارید حدود 1 ساعت بماند و استراحت کند. وقتی کمی بالا آمد می توانید آن را به مدت 2 روز در یخچال قرار دهید.

 5. وقتی خمیر بالا آمد ، خمیر را مشت کنید تا هوا آزاد شود. به چهار تورتیلا تقسیم کنید. اگر ترجیح می دهید می توانید آنها را طوری وزن کنید که تقریباً مشابه ترازوهای آشپزخانه باشند.

 6. کباب / گریل را حداکثر گرم کنید.

 7. با استفاده از دستهای آرد پاشی شده و سطح کمی آردپاشی شده ، خمیر را با دستان خود به ضخامت حدود 1/4 اینچ ادامه دهید. شما می توانید به پوسته پیتزا منتقل کنید تا انتقال به کباب به سهولت انجام شود. در غیر این صورت ، آن را به تخته برش اضافه کرده و از آنجا منتقل کنید.

 8. قسمت بالایی نان تورتیلا را با روغن زیتون بپاشید ، می خواهید مطمئن شوید که آن را به خوبی با روغن زیتون بریزید تا نچسبد. تورتیلا ها را روی گریل قرار دهید ، با روغن چرب شده به سمت پایین. قسمت بالای آن را با روغن چرب کرده و درب آن را ببندید. بگذارید حدود دو تا سه دقیقه بجوشد.

 9. با دقت خمیر را وارونه کنید. حالا تمام پر کردن های خود را اعمال کنید. روی آن را بپوشانید و 2-3 دقیقه دیگر بجوشانید.

 10. پیتزای کبابی را بردارید و بگذارید یک دقیقه بماند قبل از برش دادن یا اضافه کردن مواد اضافی که نمی خواهید بپزید.

برای پپرونی

 1. هنگامی که خمیر در طرف اول چرخانده شد ، یک لایه سس پیتزا و سپس موزارلا ، پپرونی ، دانه های رازیانه و سرانو تهیه کنید. سپس عسل و ریحان را برداشته و روی آن بریزید.

پیتزای تابستانی برای کشاورزان فروخته می شود

 1. هنگامی که خمیر از طرف اول برگردانده شد ، لایه را روی پستو و سپس گوجه فرنگی ، ذرت کبابی و مارچوبه پهن کنید. نمک زده شده ، فلفل قهوه ای ، پروشوتو و تکه های چیلی را برداشته و روی آن بریزید. با یک قطره روغن زیتون کار را تمام کنید.دیدگاهتان را بنویسید