خط کشتیرانی کالا و مسافر بین بوشهر و قطر راه اندازی می شودایسنا/ بوشیر معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از راه اندازی خط کشتیرانی و مسافربری بین بوشهر و قطر خبر داد و گفت: تاکنون اقدامات مهمی برای توسعه روابط و افزایش حجم مبادلات تجاری و تجاری بین بوشهر و قطر انجام شده است. ”

علی باستین در دیدار با فعالان اقتصادی استانداری بوشهر، جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر را فرصتی مهم برای توسعه و گسترش روابط تجاری، اقتصادی و گردشگری با قطر دانست و گفت: قطر در زمینه های مختلف تعامل و همکاری داشته است.

وی بر توسعه زیرساخت ها در آستانه جام جهانی فوتبال قطر تاکید کرد و افزود: با توجه به فرصت مهم جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر، زیرساخت های استانداری بوشهر در حوزه بنادر، گردشگری، صنایع دستی و حمل و نقل دریایی باید تقویت شود.»

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از افزایش حجم مبادلات تجاری استان با قطر خبر داد و خاطرنشان کرد: در این راستا خط کشتیرانی و کشتیرانی مسافری بین بوشهر و قطر راه اندازی می شود و اقدامات مهمی تاکنون انجام شده است. توسعه روابط و افزایش تجارت و مبادلات تجاری. بین بوشهر و قطر.

باستین از استقرار دستگاه ایکس ری در بندر دیر برای تسریع خدمات بازرگانی خبر داد و گفت: در این راستا زیرساخت های حمل و نقل دریایی برای افزایش تجارت از بندر دیر به قطر توسعه می یابد.

وی افزود: با توجه به اینکه بندر دیر نزدیک ترین بندر ایران به قطر است، زیرساخت های این بندر در حال توسعه است و لازم است ظرفیت های گردشگری و اقامتی در استان بوشهر ارتقا یابد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر