خرید بلیط هواپیما خارجی با ارزان ترین قیمت از اسنپآیا تا به حال ایتالیا را از نزدیک دیده اید؟ فرانسه و برج ایفل چطور؟ شاید اولین سفر خارجی خود را به کشورهای اطراف ترجیح دهید و آنتالیا یا دبی را برای یک سفر تفریحی چند روزه در نظر بگیرید. البته همه این پروازها یک ویژگی مشترک دارند و آن خرید بلیط هواپیما است.

به گزارش ایسنا به نقل از اسنپزیرا برای سفر به هر نقطه از ایران و جهان، ابتدا باید وسیله نقلیه مناسب را انتخاب کرد. با توجه به اینکه سفرهای خارجی طولانی است و برای رسیدن به مقصد باید از ابرها و دریاها عبور کنید، خودرویی بهتر از هواپیما نیست.

با خرید بلیط هواپیما خارجی می توانید در کمترین زمان و بدون مشکل به مقصد برسید; و در طول سفر لحظات شادی را برای خود رقم بزنید.

نحوه خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی از اسنپ

اگر به فکر سفر ارزان هستید و می خواهید بلیط هواپیما را با بهترین قیمت خریداری کنید، پیشنهاد می کنیم از طریق اپلیکیشن فوق العاده اسنپ، خرید بلیط هواپیما خارجی را مد نظر داشته باشید. برای خرید بلیط هواپیما خارجی از اسنپ باید مراحل زیر را انجام دهید.

Super App Snap را نصب کنید و بلیط های هواپیمایی خارجی را انتخاب کنید

برای یافتن و خرید بلیط هواپیما خارجی در اولین قدم باید اپلیکیشن سوپر اسنپ را روی گوشی موبایل خود نصب کنید. سپس در این اپلیکیشن گزینه بلیط و بلیط هواپیما خارجی را انتخاب کنید. پس از این مرحله می توانید تمامی ایرلاین هایی که پروازهای خارجی را ارائه می دهند را در یک مکان و در یک پنجره مشاهده کنید.

مبدا، مقصد و نوع سفر را انتخاب کنید

در مرحله بعد برای خرید بلیط هواپیما خارجی در اسنپ باید مبدا و مقصد پرواز خود را مشخص کنید. با انتخاب مبدا و مقصد، فقط پروازهایی که در آن جهت حرکت می کنند نشان داده می شود. البته باید تاریخ سفر را هم مشخص کنید تا فیلتر پرواز بهتر انجام شود.

پس از انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ پرواز، باید تصمیم بگیرید که پرواز شما رفت و برگشت است یا خیر. اگر برای مدت زمان مشخصی قصد سفر دارید و برنامه سفرتان مشخص است، بلیط دو طرفه گزینه بهتری برای شماست. اما اگر سفر شما کاری یا کاری است و یا زمان بازگشت شما هنوز مشخص نیست، می توانید با خرید بلیط هواپیما خارجی یک طرفه از اسنپ، سفر خود را آغاز کنید.

تعداد مسافران را تعیین کنید

هر مسافری برای سفر با هواپیما به یک صندلی نیاز دارد. بنابراین برای محاسبه دقیق هزینه سفر لازم است تعداد مسافران در قسمت انتخابی به دقت وارد شود. هنگام ورود مسافران، توجه داشته باشید که قیمت بلیط برای بزرگسالان، کودکان و نوزادان در پروازهای سیستمی متفاوت است.

بنابراین برای محاسبه دقیق قیمت بلیط هواپیما خارجی برای شما، تعداد بزرگسالان، نوزادان و کودکان را به تفکیک در سوپر اپ اسنپ وارد کنید.

نوع سفر را انتخاب کنید

نوع پرواز نیز در قسمت تعداد مسافر مشخص شده است. با توجه به اینکه قیمت بلیط هواپیما برای کلاس اکونومی، بیزینس کلاس و فرست کلاس متفاوت است، پس از مشخص شدن افراد حاضر در پرواز، نوع پرواز را انتخاب کنید. پس از تکمیل این قسمت می توانید بر روی گزینه جستجوی پرواز کلیک کنید تا لیست پروازهایی که بین آن مسیر حرکت می کنند نمایش داده شود.

پروازها را چک کنید و بلیط ارزان بخرید

پروازهای سیستمی بصورت برنامه ای است و گاهی اوقات تفاوت قیمت این پروازها با بلیط چارتر یا بلیط لحظه آخری چندین میلیون تومان است. بنابراین برای خرید بلیط هواپیما در لحظه آخر باید به دنبال پروازهایی باشید که چند صندلی مانده و با علامت چارتر مشخص شده اند.

بلیط هواپیما چارتر بر اساس ظرفیت باقیمانده قیمت گذاری می شود و گاهی اوقات بین دو پرواز چارتر با تعداد مسافر متفاوت و برنامه پروازی یکسان تفاوت قیمت وجود دارد. پس برای خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی از اسنپ باید لیست پروازهای نمایش داده شده در آن تاریخ را بررسی کنید و بهترین پرواز را با مناسب ترین قیمت دریافت کنید.

برای سهولت یافتن ارزان ترین پرواز، اسنپ همچنین ارزان ترین قیمت بلیط آن روز را در تقویم روزانه در ابتدای لیست جستجوی پرواز ارائه می دهد. با توجه به این قیمت می توانید روزهای مختلف هفته را برای خرید بلیط ارزان تری بررسی کنید.

خرید بلیط هواپیما خارجی و پرداخت فوری

پس از انتخاب بلیط می توانید از طریق اپلیکیشن سوپر اسنپ تمامی مراحل خرید بلیط هواپیما از جمله ورود اطلاعات مسافر تا نهایی شدن سفارش را انجام دهید. سپس مبلغ نهایی را از طریق کارت های عضویت پرداخت کنید و برای شروع سفر آماده شوید.

منبع: https://snapp.ir/international-flight/

پایان گزارش تبلیغات