خرده فروش هروئین توسط واکنش پلیس بلیتزکریگ دستگیر شدایسنا/ سمنان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر منطقه از دستگیری فروشنده هروئین در یک عملیات غافلگیرانه خبر داد.

سرهنگ سید امیرحسین موسوی ۱۲ مرداد ماه در گفت و گو با خبرنگاران به تشریح جزئیات این عملیات پرداخت و گفت: در پی دریافت اخبار و گزارش هایی مبنی بر فعالیت فردی در زمینه نگهداری، خرید و فروش مواد مخدر در شهرستان سمنان، پیگیری ویژه – دستور داده شد و کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری مرکز قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات و تحقیقات نامشخص و فشرده اطلاعاتی ماموران مجرب پلیس مبارزه با مواد مخدر، صحت گزارش واصله مورد تایید قرار گرفت و اقدامات و هماهنگی های داخلی و خارجی لازم برای دستگیری متهم انجام شد.

سرهنگ موسوی گفت: متهم سابقه خرده فروشی مواد مخدر بدون توجه به این موضوع را دارد.

این مقام انتظامی از اجرای عملیات منسجم و هماهنگ برای دستگیری متهم در سمنان خبر داد و افزود: سرعت حرکت و عکس العمل سریع ماموران اجازه مهلتی برای این فروشنده مجرب مواد مخدر نداد و متهم بلافاصله دستگیر شد.

به گفته سرهنگ موسوی، ماموران در بازرسی دقیق از مخفیگاه متهمان سه کیلوگرم، ۱۱۲ گرم هروئین و ۳۸۰ گرم مواد مخدر آماده توزیع به همراه مقادیری مشروبات الکلی و تعدادی ادوات و تجهیزات استعمال مواد مخدر کشف کردند. با رعایت کامل موازین شرعی و قانونی.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان تاکید کرد: برای حفظ امنیت و آرامش مردم عزیزمان هیچ گونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش مواد مخدر را برنمی‌داریم و با اقتدار با خاطیان برخورد می‌کنیم. از مردم خواسته شد هرگونه اطلاعات و اخباری را در این خصوص به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
انتهای پیام