رژیم لاغری سریع

خدای: نتایج نروژ نشان داد که انتخاب صادقانه چندان بد نبود/ باید از غیبت روسیه استفاده کنیمدارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان گفت: موفقیت تیم ملی کشتی ایران در مسابقات جهانی نروژ باعث شلوغ شدن باشگاه های کشتی در استان های مختلف شده است.

مجید خدایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به درخشش تیم کشتی آزاد ایران در مسابقات جهانی نروژ، گفت: نتایج تیم ملی با استقبال خوب هواداران مواجه شد و پس از آن مدت زیادی است که علاقه خود را به آن نشان داده اند. در نتیجه باشگاه های کشتی شلوغ شد و خانواده های بیشتری فرزندان خود را به باشگاه های کشتی فرستادند. با این موفقیت ها علاقه مسئولان به این حوزه بیش از پیش افزایش یافت و در مجموع این نتایج به نفع کشتی بود.

ملی پوش سابق کشتی ایران افزود: در حال حاضر مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو داریم و انتخاب نفرات همانطور که اعلام شد بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی انجام شد. در تیم ملی نفرات شایسته ای داریم و امیدوارم تیم ملی بتواند در این مسابقات نیز بهترین نتایج را کسب کند.

وی با اشاره به اینکه سال مهمی برای کشتی ایران در پیش است، خاطرنشان کرد: امسال دو رویداد مهم در بازی های آسیایی و جام جهانی داریم که کار ما را نیز سخت می کند. البته در اوزان بالا چون نفرات خوبی در تیم ملی حضور دارند وظیفه ما انتخاب دو کشتی گیر در این دو مسابقه آسان خواهد بود اما در اوزان پایین کار سختی داریم به خصوص در اوزان پایین خیلی از رقبا در بازی های آسیایی حضور دارند.

خدایی به غیبت روسیه و بلاروس در جام جهانی ۲۰۲۲ صربستان اشاره کرد و گفت: عدم حضور روسیه به عنوان رقیب اصلی در جام جهانی فرصت بسیار خوبی برای درخشش کشتی ایران در این مسابقات است. با غیبت روسیه رقابت اصلی بین ایران و آمریکا خواهد بود اما با توجه به چهره های خوبی که در تیم ملی داریم شانس بزرگی برای ایران برای قهرمانی در این مسابقات خواهد بود. با توجه به موفقیت های به دست آمده این انتظار دور از واقعیت نیست و می توانیم بر سکوی اول جهان بایستیم.

دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۰۲ در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادی از فدراسیون کشتی برای تمرین دارد یا خیر، گفت: خیر، پیشنهادی دریافت نکردم اما در ماه های اخیر به عنوان معلم در کلاس های آموزشی در مشهد حضور داشتم. از طریق موسسه کشتی.” همه دوستانی که حالشون خوبه و براشون آرزوی موفقیت دارم. هر جا لازم باشد به کشتی خدمت خواهم کرد.

پژمان درستکار ورزشکار سابق تیم ملی کشتی فرنگی درباره تغییرات کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: بعد از المپیک که سرمربی جدید تیم ملی انتخاب شد صحبت ها و انتقادات زیادی مطرح شد اما نتایج نروژی تیم نشان داد که این تصمیم بسیار اشتباه بوده است.» تصمیم درست است. در حال حاضر تیم ملی آرامش بیشتری دارد و همه ارکان موفقیت تیم ملی از جمله رئیس فدراسیون، کادر فنی، سرمربی تیم ملی، کشتی گیران و… همه با هم متحد شده اند که به این امر کمک می کند. این. خیلی برای موفقیت تیم.

خدایی در پایان خاطرنشان کرد: امسال می تواند سال خوبی برای کشتی ایران باشد و باید از غیبت روسیه در مسابقات جهانی استفاده کنیم.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر