خانواده های «پر از فرزند» از خدمات کمیته امداد بهره مند شدندمعاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران از ارائه خدمات حمایتی به ۲۷ خانواده چند فرزند (سه قلو و بیشتر) در تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، جهانبخش مرادی یکی از خدمات کمیته امداد در حوزه حمایت اجتماعی را کمک به تامین هزینه های لازم برای خانواده های دارای فرزند بزرگتر واجد شرایط (سه قلو و بیشتر) عنوان کرد و گفت: در قالب این خدمت بخشی از هزینه های این دسته از جامعه هدف در قالب کمک های بلاعوض، ارائه غرامت می باشد.

وی افزود: خانواده های دارای فرزند چند قلو (سه قلو و بیشتر) پس از بررسی نیازهای خود از خدمات این موسسه در قالب کمک معیشت، کمک در خرید مسکن و ایجاد فرصت شغلی بهره مند می شوند.

مرادی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۷ خانواده ایرانی چندقلو (سه قلو و بیشتر) از خدمات این سازمان در بخش های مختلف بهره مند شده اند، گفت: بر اساس آمارهای موجود بیش از ۷۶۰ میلیون تومان در قالب کمک معیشتی و کمک مالی پرداخت شده است مسکن و وام مورد نیاز برای خرید مسکن.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران اظهار داشت: همچنین با همکاری یکی از مراکز خیریه، یارانه خرید شیر خشک و پوشک نوزاد در استان تهران واریز می شود. حساب هر خانواده تا پایان ۲۴ ماه.

وی همچنین با اشاره به خدمات ارائه شده به خانواده های سیل زدگان در فیروزکو گفت: در این راستا ۸ خانوار سیل زده برای خرید مایحتاج اولیه خانوار، ودیعه اعتباری مسکن و یک مورد موردی تخصیصی دریافت کردند. مورد. – مبلغ ۱۷۳ میلیون تومان کمک اعطا شد

مرادی با اعلام برگزاری کارگاه های آموزشی مدیریت بحران افزود: با همکاری سازمان آتش نشانی و هلال احمر یک هزار و ۳۰۰ نفر از مددجویان با حمایت کمیته امداد استان تهران از کارگاه های آموزشی مدیریت بحران با هدف مقابله با بلایای طبیعی از جمله آتش سوزی بهره مند شدند. ، سیل و زلزله.

انتهای پیام