حقیقت در مورد استویا ، GERD و عدم تعادل هورمونی ، بحثی در مورد فیبر


در اینجا یادداشت های قسمت 342 “زنان سیر” آمده است. هر سه شنبه حتما قسمت جدید را بررسی کنید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن بازخورد در پادکست (سلام!) ، پیوند را دنبال کنید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و استفانی درباره حقیقت استویا ، GERD و عدم تعادل هورمونی و همچنین بحث فیبر بحث می کنند.

آیا سوالی هست که دوست دارید به آن پاسخ دهید؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه – Thistle Farms – محلی اختصاص داده می شود که در آن زنانی که سوء استفاده ، سوء مصرف مواد ، قاچاق و فحشا را تجربه کرده اند از طریق برنامه های اسکان ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما هزینه بارگیری را پرداخت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[20:08] حقیقت در مورد استویا

[55:53] GERD و عدم تعادل هورمونی

[1:01:26] بحث فیبر

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و وزن ما را بخرید

گروه سلامت اجتماعی زنان پرستار

نارگیل و وزن (کتاب)

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed (از کد WELLFED10 برای 10٪ تخفیف استفاده کنید)

LMNT

تحقیق در مورد استویا

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20303371/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10690946/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26965840/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31420111/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6627124/

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT افزودنی هایی برای جایگزینی الکترولیت ایجاد می کند. فقط بسته LMNT را تکمیل کنید ، آن را با آب مخلوط کرده و بکشید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، مواد پرکننده ، مواد مصنوعی وجود دارد ، و این دیرینه شناسی است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است ، که ما در قسمت 311 پوند با او مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده جامد هستند و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است.

برای گرفتن a بسته نمونه رایگان LMNT ، به drinkLMNT.com/wellfed، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هزینه حمل و نقل را بپردازید. ارزشش را دارد و مطمئناً آن را امتحان خواهید کرد! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی “دریافت خود” کلیک کنید و سپس بسته های خود را بگیرید تا در دست داشته باشید!

BiOptimzers

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد حذف می شوند زیرا معتقدند که این فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 صادق است. اما قند خون یک موضوع است همه نیاز به درک

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما بسیار مهم است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدرات های فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم در طول روز داشته باشید ، حتی اگر یک روز “روز تعطیل” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام BiOptimizers به ​​نام “پیشرفت قند خون” را توصیه می کنم. این مکمل ساده نتیجه آزمایشات متعددی است که به شما امکان می دهد بهترین فرمول برای حفظ قند خون سالم را پیدا کنید. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی 5 انبار مختلف رفت.

شکستن قند خون به شما این امکان را می دهد که با خیال راحت قند خون خود را بعد از غذا کاهش دهید تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید