حفظ استقلال و امنیت وطن، فلسفه وجودی نیروهای مسلح استایسنا/ گیلان رئیس سازمان عقیدتی سیاسی رهبری کل انتظامی کشور گفت: فلسفه حضور نیروهای مسلح حفظ استقلال کشور و تامین امنیت مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی رضا ادیانی در حاشیه سفر به آستارا ضمن تبریک سال نو به ملت ایران اسلامی و خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و همچنین خانواده های نیروهای مسلح و مردم گیلان تحریم، یکی از اقدامات اساسی در نیروی انتظامی در سال ۱۴۰۰ به عنوان قانون جامع انتظامی جمهوری اسلامی ایران تصویب شد.

وی با بیان اینکه تغییر ساختار نیروی انتظامی در کشور متناسب با شرایط و مقتضیات زمان و نیت دشمنان برای برهم زدن دائمی امنیت صورت گرفته است، افزودند: امام خامنه ای (مدظله العالی) و نیاز برای تغییر، ساختار نیروی پلیس به یک فرماندهی پلیس ارتقا یافت.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی رهبری کل کشور با بیان اینکه تغییر ساختار پلیس پس از تحقق و اجرا، قطعا امنیت بیشتری را برای شهروندان فراهم می کند، گفت: فلسفه وجودی نیروهای مسلح حفظ وطن است. استقلال و امنیت برای مردم.

حجت الاسلام والمسلمین العدنی در پایان سفر به استان گیلان و بازدید از یگان های انتظامی و مرزی به دستگاه های امنیتی خسته نباشید و خسته نباشید گفت.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر