حضور شهریار نماز جمعه کرمان در جمع بچه های مهد مادرایسنا/ کرمان نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با حضور در شیرخوارگاه مادر کرمان ضمن بازدید از این مجموعه، سال نو را به یاران و مادران همرزمان این مجموعه تبریک گفت.

با حضور در مهد مادر حجت الاسلام حسن العدادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان به همراه علی رضا وحیدزاده رئیس بهزیستی استان کرمان. وحیدزاده در این بازدید ضمن خیر مقدم به امام جمعه کرمان و هیئت همراه، گفت: در حال حاضر حدود ۵۲ کودک یک تا سه ساله در این مهد نگهداری می شوند.
وی با بیان اینکه فرزندخواندگی در ایران و کرمان خوب پیش می‌رود، گفت: سالانه حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ کودک به متقاضیان فرزندخواندگی اختصاص می‌یابد که با وجود این تعداد کار، همچنان تقاضای بالایی برای نگهداری از کودکان توسط خانواده دارند. مواجه هستند و به همین دلیل مراحل تحویل کودک به متقاضیان زمان بر شد.

رئیس بهزیستی استان کرمان افزود: عمده ترین مشکلاتی که کودکان در مهد با آن مواجه هستند، نداشتن مدارک شناسایی و اثبات و همچنین بیماری هایی است که این کودکان درگیر آن هستند.
وی ادامه داد: در بسیاری از موارد برای درمان و نگهداری کودکان هزینه های بسیار بالایی نیاز است که از طریق بهزیستی از طریق بودجه دولتی، مشارکت های اجتماعی و خیریه ها تامین می شود.
در این دیدار امام جمعه کرمان خسته نباشید به یاران این گروه وظیفه پرسنل بهزیستی در آموزش و مهارت آموزی به کودکان و خانواده ها را بسیار مهم و ضروری دانست و خواستار توجه ویژه به آنان شد. توجه این موضوع.
در ادامه از بخشهای مختلف زایشگاه بازدید به عمل آمد و مسئولین هر بخش به تشریح وظایف خود پرداختند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر