حضور استاندار ایلام در خانه سالمندان و خانه سالمندان بعد از تولد سالایسنا/ ایلام استاندار ایلام همزمان با آغاز لحظات زایمان در سال جدید برای نگهداری از این کودکان و سالمندان به سرای سالمندان و آسایشگاه آمد.

دکتر حسن بهرامونیا در این دیدار که معاونان استاندار و جمعی از مسئولان استانی و اصحاب رسانه نیز حضور داشتند، ضمن تبریک سال نو به نامگذاری آرم ۱۴۰۱ توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: علما آن را نامگذاری کردند. «اشتغال آفرینی» وظیفه همه ماست که با جان و دل در این عرصه به صورت شبانه روزی و به صورت جهادی فعالیت کنیم.

وی با تجلیل از مربیان مهد حضرت زهرا (سلام الله علیها) عزم دولت را برای حمایت از نیازمندان، مستمندان، بی خانمان ها و مددجویان جدی دانست و گفت: در این راستا همه دستگاه های مسئول هستند. برای دستیابی به این هدف متحد هستند.» آنها در حال کار هستند.

پس از آن استاندار ایلام به مدرسه شبانه روزی آسایش رفت و در فضایی صمیمی در این مرکز با سالمندان دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مسائل، مشکلات و درخواست های مسئولان این مرکز قرار گرفت.

ولی عیلام در حاشیه این بازدید که جمعی از مسئولان محلی حضور داشتند، سالمندان را نعمت و گنجینه گرانبهایی در جامعه توصیف کرد و گفت: کسانی که دلشان پر از تجربیات تلخ و شیرین شده و اکنون طرد شده اند. ” تنها در این سن، «لازم است همه همیشه به این بزرگواران احترام بگذارند و به آنها احترام بگذارند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر