حسینی: در دور دوم سفرهای منطقه ای بیشتر به مسائل فرهنگی توجه شدنایب رئیس مجلس گفت: در دور دوم سفرهای منطقه ای به مسائل فرهنگی توجه بیشتری می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، آقای محمد حسینی روز شنبه در چارچوب برنامه های سفر خود به استان قم گزارشی از فعالیت ها و دستاوردهای دولت مردمی در یک سال گذشته ارائه کرد و گفت: دولت با عزم و اراده جدی در این دوره اقدامات مهمی انجام داد». خود را جایگزین کرده و به فضل الهی شکاف ها و نتایج نسبتاً مناسبی به دست آمده است.

وی با بیان اینکه مردم در آغاز به کار دولت مردمی با مشکلات و مشکلات اقتصادی فراوانی مواجه شدند، تشویق به فعالیت بیشتر شدند که خوشبختانه دستاوردها و نتایج خوبی به دست آمد.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته به دلیل مشکلات مردمی و معیشتی، تمرکز دولت بیشتر بر روی مسائل اقتصادی بوده و با وضعیت نسبی این حوزه، در دور دوم سفرهای منطقه ای، مسائل فرهنگی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

آیت الله سید محمد سعیدی، تولیت حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و نماینده ولی فقیه در استان قم در سخنانی با تبریک هفته دولت و قدردانی از زحمات و خدمات دولت تدبیر و امید گفت: آیت الله اصلی : امروز شاهد دستاوردها و گشایش‌های خوبی در بخش‌های مختلف اقتصادی و به‌ویژه در سیاست خارجی بوده‌ایم و مسئولان ذی‌ربط با زبانی نرم اما قاطع منافع ملت ایران را دنبال می‌کنند و البته دشمنان نیز بسیار هستند. عصبانی و بسیار عصبانی درمانده.

آیت الله سعیدی خاطرنشان کرد: امروز اقشار و اقشار مختلف مطالبات خود را از دولت مردم به انحاء مختلف بیان می کنند و این از برکات دولت سیزدهم است و حاکی از امیدواری مردم به حل مشکلات آنها با دولت است. مسئولان و در گذشته چون این امید وجود نداشت مردم نیز انگیزه ای برای برنامه ریزی برای آن دارند.

نماینده ولی فقیه در استان قم عدم اطلاع رسانی خدمات دولتی را مهم ترین انتقاد برشمرد و گفت: دولت اقدامات زیادی انجام می دهد، اما تلاشی برای شفاف سازی این موضوع برای مردم انجام نمی دهد، در حالیکه در این زمینه فعال است.” دامنه لازم است. و می تواند درس عبرتی برای مدیران سابق و تقویت روحیه امید در بین مردم باشد.

کاردار حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها اطمینان داد که با تفسیر صحیح اقدامات انجام شده، مردم متوجه خواهند شد که با عزم و اراده می توان پروژه های بسیاری را در مدت کوتاهی به سرانجام رساند. هیچ توجیهی برای تاخیر وجود نداشت بنابراین اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات باید با کاستی های ذکر شده برای مردم تبیین شود، از نقد گذشته خودداری شود، نقد و اصلاح در کنار هم ارائه شود تا مردم امیدوار شوند.

انتهای پیام