حساس ترین رقابت درون گروه چهارم / نبرد سرنوشت ساز سپاهان و تعاونسپاهان و فولاد در سومین روز لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم هایی از عربستان و ترکمنستان خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، فولاد در ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب و بامداد فردا (جمعه) به عنوان نمایندگان ایران در جده و بریده به مصاف رقبای آسیایی خود می رود.

جزئیات رقابت فولاد و سپاهان مقابل حریفان خود را در ادامه می خوانید.

گروه C: فولاد ایران – آخال ترکمنستان / ۲۱:۴۵ دقیقه

شاگردان جواد نکونام در دیدار قبل بدشانس بودند. آنها از شباب الاهلی پیش بودند اما در وقت های اضافه و در آخرین لحظات به گل رسیدند تا سه امتیاز را از دست بدهند. و افسوس که شاید در ادامه مسابقات بیشتر از قبل باشد. با این حال فولادی ها تنها به شکست نماینده ترکمنستان فکر می کنند و با تمام وجود وارد این دیدار می شوند.

از سوی دیگر آخال ضعیف ترین تیم گروه در دو دیدار اخیر تنها یک تساوی کسب کرده و حریف قدرتمندی برای سایر تیم ها نیست. البته آنها همچنان شانس بالایی برای صعود دارند و همچنان می توانند از استیل امتیاز بگیرند.

در دیگر بازی این گروه، تیم های الاهلی و الغرافه بامداد سه شنبه از ساعت ۰۰:۴۵ بامداد جمعه به مصاف هم خواهند رفت.

گروه D: سپاهان ایران – تاون عربستان / ۰۰:۴۵

سپاهانی ها پس از شکست غیرمنتظره مقابل الدحیل وارد دیدار سخت دیگری خواهند شد. چهار تیم سخت ترین گروه منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا مدعی صعود به مرحله بعد هستند و با ۳ امتیاز مساوی هستند.

شاگردان محرم نویدکیا همچنان در صدر گروه خود هستند و تفاضل گل بیشتری نسبت به سایر تیم ها دارند. آن‌ها باید با هیاهوی میزبان روبه‌رو شوند و او آماده‌های زیادی برای رویارویی حساس خود با سپاهان کرده است.

سعودی ها برای این دیدار به صورت رایگان وارد ورزشگاه می شوند و قصد دارند در دیدار مهم مقابل سپاهان پیروز شوند. باید دید نتیجه حساس ترین دیدار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا چه خواهد شد.

در دیگر بازی این گروه، پاختاکور و الدحیل بامداد سه شنبه از ساعت ۲۱:۴۵ امروز (پنجشنبه) به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر