رژیم لاغری سریع

حذف آنچلوتی از کوپا دل ری/ بیلبائو هم از رئال در امان نمانداتلتیک بیلبائو با شکست رئال مادرید به نیمه نهایی جام دلاری رسید.

به گزارش ایسنا، اتلتیک بیلبائو بامداد جمعه در ورزشگاه سن مامس میزبان رئال مادرید بود تا دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دلاری به مصاف یکدیگر بروند. این دیدار با برتری یک بر صفر بیلبائو به پایان رسید و بارسلونا را پشت سر رئال مادرید گذاشت تا به نیمه نهایی جام دلاری برسد.

بیلبائو در این دیدار عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و با وجود مالکیت توپ توسط رئال مادرید، موفق شد موقعیت های خوبی را مقابل کورتوا ایجاد کند. البته این دیدار تا دقیقه ۹۰ گلی نداشت تا اینکه پاس اشتباه کازمیرو پشت محوطه جریمه رئال مادرید به گل آنها منجر شد.

در این صحنه پاس اشتباه کازمیرو به میکل وسگا و این بازیکن بلافاصله توپ را به برنگر داد تا پس از بیلبائوی هفت رده پس از پاس عالی و پاس ناچو، با شوتی زیبا از گوشه مقابل دروازه کورتوا را باز کند.

رئال مادرید پس از این گل تلاش کرد تا بازی را به تساوی بکشاند و فرصت خوبی برای گلزنی به دست آورد اما از این فرصت استفاده نکرد تا بازی را با نتیجه یک بر صفر به سود بیلبائو به پایان برساند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر