حال مصدومان تصادف اردستان رو به بهبود استاسنا / اصفهان رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان گفت: حال عمومی ۱۹ مجروح حادثه خونین شب گذشته در اردستان رو به بهبود است و در مراکز درمانی مصدومی نداریم که حالشان رو به وخامت باشد.

علی صادقی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، گفت: ساعت ۲۲:۴۵ عصر دیروز بر اساس اعلام مرکز اورژانس ۱۱۵، یک دستگاه خودرو سواری با یک دسته عزاداری در خیابان شهید مفتح اردستان تصادف کرد و ۲۲ نفر مجروح شدند.

وی با بیان اینکه یکی از مصدومان در دم جان باخت، افزود: به دلیل شدت جراحات وارده به سر، دو نفر دیگر در همان دقایق اولیه حادثه با وجود تلاش همکاران ما در بیمارستان شهید بهشتی جان باختند.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان گفت: دو مجروح دیگر که نوجوان بودند نیز با حال وخیم و از دست دادن هوشیاری در بیمارستان حاضر شدند و بلافاصله به بیمارستان های اطراف اعزام شدند.

صادقی با اشاره به اینکه با توجه به تعداد زیاد مصدومان، ۷ مصدوم با آمبولانس به بیمارستان های اصفهان اعزام شدند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه حال عمومی مصدومان اعزامی به اصفهان و ۳ نفر رو به بهبود است. تاکنون ترخیص شده است.

وی با بیان اینکه در حادثه خونین خیابان المفتاح اردستان ۱۱ مصدوم در بیمارستان مداوا شدند و برای هر مصدوم اقدامات لازم انجام شد، ادامه داد: تاکنون ۷ نفر از این مجروحان از بیمارستان ها ترخیص شده اند. از بیمارستان اردستان بقیه با توجه به وضعیت در روزهای آینده مرخص می شوند.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان افزود: به طور کلی حال عمومی ۱۹ مصدوم حادثه شب گذشته اردستان رو به بهبود است و در مراکز درمانی که حالشان رو به وخامت است مصدومی نداریم.

صادقی با اشاره به اینکه هنوز وضعیت عمومی راننده حادثه دیشب مشخص نیست، گفت: با توجه به اینکه مجموعه بیمارستانی اردستان شب گذشته تحت فشارهای متعددی قرار داشت، همکاران ما تا ساعت ۳ بامداد بی وقفه تلاش کردند. خدمات امروز

انتهای پیام