رژیم لاغری سریع

حاجیبور: فولاد منتظر قهرمانی در سوپرجام بود/ نکونام از ابتدای بازی برنامه داشت.بازیکن سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان در ۲۰ دقیقه پایانی سوپرجام اصلاً فوتبال ندیدیم، گفت: نکونام در این دیدار حساس از ابتدای بازی و همه چیز برنامه داشت. غم و اندوه قهرمانی در سوپرجام بود و فکر می کنم او خوب کار کرد.

افشین حاج پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، با تبریک قهرمانی فولاد در سوپرجام به خوزستانی ها و تیم باشگاهی اظهار کرد: مشخص بود که فولاد با برنامه در زمین بوده و منتظر قهرمانی در سوپرجام است. جام. فولاد در ابتدای بازی چادر سنگینی را در مرکز شهر پرسپولیس برپا کرده بود و خیلی هیجان انگیز بود که بعد از یک تیم بارها پیدا می شد و از همان ابتدای بازی به پرسپولیس فشار می آورد.

وی ادامه داد: بعد از اینکه فولاد در مرکز پرسپولیس تحت فشار زیادی قرار گرفت، با ارسال حرکات خوب در عمق و فشاری که به پرسپولیس وارد کرد، توانست به گل اول برسد. همیشه بعد از پنج دقیقه گل خیلی مهم است چون تیمی که گل می زند برای گل زدن عجله می کند و تیمی که گل می زند سعی می کند از دروازه خود محافظت کند و طبیعی بود که فولاد بعد از گل به تدریج به گل برسد. در همان دقیقه استراحت کنید، پرسپولیس موفق شد موقعیت های گلزنی را به دست آورد که یک گل هم به ثمر رساند اما آفساید اعلام شد.

بازیکن سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: پرسپولیس فشار زیادی به فولاد وارد کرد و او همان بازی معمولی را انجام داد اما تنها چیزی که بسیار به چشم می آمد کمبود ترابی بود. به نظر من نقطه اتصال هافبک و خط حمله پرسپولیس، توریبی بود که با حضورش خط دفاعی هر تیمی را از بین می برد، امروز با غیبت این بازیکن، تیم پرسپولیس آسیب زیادی دید و اگر ترابی روی آن بود. میدان، بازی متفاوت بود. پرسپولیس تیم آبرومندی با نفرات خوب است و به نظر من با مثبت شدن تست کرونای توراپی روحیه خود را از دست دادند و طبق معمول مدیریت لازم برای آنها را در زمین ندیدم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم فولاد طبق دستورات تاکتیکی نکونام پیش رفت و شروع به پرس و حمله کرد و مدام مدافع را وارد دروازه پرسپولیس می کردند، او بازی را مدیریت کرد و کم کم فولاد را عقب کشید البته ۱۰ دقیقه. در نیمه دوم، فکر می کنم پرسپولیس روی فولاد فشار آورد و فرصت های بیشتری ایجاد کرد که نتوانستند از آنها استفاده کنند.

حاجیبور گفت: از دقیقه ۵۵ فولاد دوباره موفق شد پرسپولیس را تحت فشار قرار دهد تا اینکه مهدی شری با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد و طبیعی بود که فولاد دوباره حریف را پرس کند و حتی فشار هم همینطور بود. عالیه که حسینی کنارش هست، کل تجربه هم کارت زرد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: فکر می کنم در ۲۰ دقیقه پایانی بازی اصلاً فوتبالی ندیدیم. اما فکر می کنم در این دیدار حساس نکونام از ابتدای بازی برنامه داشت و تمام غم و اندوهش کسب سوپرجام بود و به نظرم خوب کار کرد. این برد می تواند به استیل در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کمک کند. وقتی نکونام از هفته چهارم به بعد دوباره به عنوان سرمربی فولاد انتخاب شد، می دانستم که با آمدنش فولاد تبدیل به همان فولادی می شود که هر رقیبی در اهواز از آن می ترسد. فکر می کنم فولاد کم کم راهش را پیدا می کند. این تیم افراد جدید مورد نیاز خود را جذب کرده است.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر