جشن سال نو در رستوران


اسفند معمولاً برابر است با کار زیاد و آماده کردن همه چیز برای سال جدید. پرسنل بسیار شلوغ هستند و دقایق بسیار برایشان مهم است.

به گزارش ایسنا، به نقل از رستوران ارکیده، از طرفی مدیران هم سرشان شلوغ است و به دنبال برنامه ای برای شروع سال جدید هستند.

همچنین نگرانی هایی مانند شناخت و انگیزه کارکنان در پایان یک سال کاری و شروع یک سال جدید وجود دارد. حالا که همه سرشان شلوغ است، چه کسی باید به فکر ناهار خوری های روزمره یا جشن های آخر سال باشد؟

جلسات کاری پایان سال را در هفت مکان زیبا و منحصر به فرد برگزار کنید

برگزاری جلسات پایان سال می تواند استرس زا و خسته کننده باشد. البته این جلسات از ابتدای سال وجود دارد و در قالب جلسات هفتگی و ماهانه سازمان یا مهمانی های تجاری با مهمانان داخلی و خارجی برگزار می شود.

در هر صورت به عنوان مجری این رویداد مهم و تعیین کننده ترجیح می دهید این جلسه را در شرکت برگزار کنید یا به دنبال برگزاری یک مهمانی تشکیلاتی در رستوران هستید؟ وقتی مسئولیت برگزاری چنین جلسه ای را بر عهده دارید، باید نکات موفقیت آن جلسه را در نظر بگیرید.

اغلب در این جلسات که ساعت ها طول می کشد، شرکت شما باید میزبان خوبی برای مهمانان خود باشد. اگر کسب و کار پذیرایی از مهمانان شماست رستوران های ارکیده شما می توانید با خیال راحت غذاهایی با طعم های مختلف را برای مهمانان خود بچشید و احترام و استقبال آنها را جلب کنید.

رستوران ارکیده با فضایی شیک و سالنی برای برگزاری مراسم در رستوران با انواع منوهای کامل و میزبان یک جلسه کاری عالی در کنار شماست تا تمام حواس شما را با خیال راحت فقط به جلسه شما معطوف کند.

از طرف دیگر، اگر می خواهید این جلسه را در محل خود برگزار کنید، می توانید یک ستاد ارکیده ماهر را برای پذیرایی سفارش دهید تا مهمانی شما به اندازه زمان شما در رستوران ارکیده برگزار شود. راه حل دیگر سفارش غذا در بیرون است.

سفارش غذای شما که با بسته بندی مواد غذایی فرم گرفته و استریل شده در مدت زمان کوتاهی درب درب شرکت یا موسسه شما ارسال می شود، از طریق تماس با شعب و یا از طریق سایت سفارش آنلاین ارکیده که در مناسبت های مختلف تخفیف ارائه می کند.

در هر صورت، داشتن یک تیم حرفه ای، سال ها تجربه در مدیریت رستوران و انعطاف پذیری ناشی از آن تجربه، شما را از داشتن یک جلسه تجاری عالی چه در رستوران و چه در محل کار دور می کند.

https://cdn.isna.ir/d/2022/03/16/4/62210679.jpg?ts=1647438757512

از طرفی کارت های اعتباری Orchid که اخیرا به خدمات Orchid اضافه شده اند نیز پیشنهاد بسیار جذابی برای کارمندان است.

در اینجا هفت شاخه ارکیده وجود دارد که می توانید سال نو و پایان چهاردهمین سال خود را جشن بگیرید:

شعبه الاکدسیه تهران: بهترین منظره رستوران در تهران

این شعبه یکی از بهترین منظره های رستوران با اتاق VIP را دارد. علاوه بر این، پارکینگ رایگان باعث می شود هنگام پارک ماشین خود احساس راحتی کنید.

۲. شعبه میدان آرژانتین در تهران: دسترسی بسیار آسان

این شعبه در قلب تجاری تهران، میدان آرژانتین واقع شده است. از ویژگی های این شعبه می توان به معماری شیک، مدرن و هنرمندانه در زمینی به مساحت بیش از ۱۲۰۰ متر مربع، با ظرفیت بیش از ۴۵۰ نفر در ۳ طبقه، سالن اصلی، کافه، ۲ سالن VIP، پارکینگ اختصاصی و از خدمات تخصصی و کارکنان آموزش دیده بهره مند است.

۳. شعبه مهستان کرج – رستوران الکتیبه

این شعبه چهارمین رستوران خاورمیانه با مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و چرخش ۳۶۰ درجه در پشت بام کرج با ظرفیت ۴۵۰ نفر است که این رستوران به یکی از بهترین رستوران های کرج تبدیل شده است. علاوه بر این، این شعبه دارای پارکینگ اختصاصی، فضای بازی ویژه کودکان، فضای باز و سوئیت می باشد.

۴. شعبه جاده چالوس: قدیمی ترین شاخه ارکیده لشرکه

اگر می خواهید در فضایی متفاوت در اطراف تهران یا کرج جشن پایان سال را برای شرکت خود جشن بگیرید و واقعاً به دنبال مکانی دوستانه برای رفع خستگی سال کاری خود هستید، انتخاب شعبه جاده چالوس را به شما پیشنهاد می کنیم. رستوران ارکیده.

۵. شعبه شهریار: باغ یک رستوران بزرگ در اطراف تهران

شعبه رستوران های ارکیده شهریار یکی از شعبه های پربازدید و مورد پسند همشهریان عزیز می باشد. دلیل این امر فضای بسیار سرسبز آن و همچنین قرار گرفتن این شعبه در حومه شهر و در عین حال است. پارکینگ اختصاصی، فضاهای باز، سوئیت ها و سالن های مجلل از دیگر مزیت های این شعبه است و به راحتی می توانید روی برگزاری جشن های نوروزی در رستوران حساب کنید.

۶. شعبه ماتلاگو، استان مازندران: از غذا خوردن در ساحل خصوصی لذت ببرید

۶۰۰ متر مربع فضا در ۳ طبقه، سالن سرپوشیده در هر طبقه، ۱۰۰۰ متر مربع ساحل اختصاصی، کادر حرفه ای و آموزش دیده و فضای بازی کودکان این شعبه را به یکی از بهترین رستوران های شمال ایران تبدیل کرده است.

۷. شعبه سعادت آباد تهران: شیک ترین رستوران و کافه غرب تهران

پارکینگ اختصاصی، سالن VIP برای مجالس و جشن های پایان سال و همچنین سیستم صوتی و تصویری قدرتمند، این رستوران را به یکی از بهترین رستوران های تهران برای جشن سال نو تبدیل کرده است.

برای رزرو آنلاین شعب می توانید از طریق سایت ارکیده یا تلفنی اقدام کنید ۱۰۹۱۲۳۱۱۴۹۰۰۴ برقراری ارتباط.

پایان گزارش تبلیغات

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر