جستجو در حال انجام است! بهترین دانشمند جوان آمریکا در سال ۲۰۱۷ چه کسی خواهد بود؟ شرکت دیسکاوری


YSC_Option3_Twitter_1024x512-2

امروز Discovery Education و ۳M 10 را راه اندازی کردندy چالش سالانه Discovery Education 3M Young Scientist Challenge، رقابت علمی برتر کشور برای دانش‌آموزان کلاس‌های ۵-۸. این برنامه به مخترعان جوان فرصتی برای یک بار در زندگی ارائه می دهد تا توسط یک مربی ۳M Scientist راهنمایی شوند، برای ۲۵۰۰۰ دلار رقابت کنند و به عنوان بهترین دانشمند جوان آمریکا معرفی شوند.

این چالش به دانش‌آموزان کنجکاوی پاداش می‌دهد که از هوش علمی و خلاقیت خود برای حل مشکلی در جامعه محلی، ملی یا جهانی خود استفاده می‌کنند. Maanasa Mendu چهارده ساله سال گذشته با ساخت خود HARVEST برنده شد، دستگاه انرژی الهام گرفته شده از زیستی که انرژی را به شکل باد، باران و خورشید جذب می کند – و آن را به انرژی تبدیل می کند. میندو از معلم علوم کلاس هشتم “بسیار باحال” خود برای شرکت در مسابقه الهام گرفت.

دانش‌آموزان کلاس‌های ۵ تا ۸ می‌توانند با ایجاد یک ویدیوی ۱ تا ۲ دقیقه‌ای، این چالش را بپذیرند تا علم پشت ایده بزرگ خود را که می‌تواند یک مشکل روزمره را حل کند یا بر آن تأثیر بگذارد، به اشتراک بگذارد. ورودی های ویدئویی بر اساس خلاقیت، دانش علمی، متقاعد کننده بودن و ارتباط آن ها مورد قضاوت قرار خواهند گرفت. سپس ده فینالیست برای شرکت در یک برنامه ویژه راهنمایی تابستانی انتخاب خواهند شد، جایی که از نزدیک با دنیای ۳M کار خواهند کرد و از آن یاد خواهند گرفت. هر فینالیست همچنین یک سفر به مرکز نوآوری ۳M در مقر این شرکت در سنت پل، مینه سوتا، برای رقابت در رویداد نهایی در اکتبر ۲۰۱۷ دریافت خواهد کرد.

تمام آثار ویدئویی باید حداکثر تا ۱۹ آوریل ۲۰۱۷ به صورت آنلاین در https://www.youngscientistlab.com/challenge ارسال شوند. فیلم ها بر اساس مهارت های تولید داوری نخواهند شد و ممکن است روی تلفن های همراه یا دوربین های دیجیتال اولیه ضبط شوند.

زمان افتتاح چالش راه اندازی شده است آزمایشگاه دانشمندان جوان، یک پورتال تعاملی برای کاوش های علمی، و یک خانه جدید برای چالش برانگیز دانشمندان جوان برنده جوایز. آزمایشگاه یک مقصد یکپارچه علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی (STEM) برای مربیان، دانش‌آموزان و والدین با فعالیت‌های تعاملی، طرح‌های درسی و ابزارهای آموزشی تعاملی برای پرورش نسل بعدی دانشمندان است. همچنین الهاماتی در مورد اینکه چگونه نوآوری می تواند مشکلات را در صنایع از جمله: تولید، انرژی، ایمنی، مراقبت های بهداشتی و غیره حل کند، وجود دارد. علاوه بر این، کاربران آزمایشگاه آخرین اخبار علمی را دریافت می‌کنند، درباره رویدادهای زنده یاد می‌کنند، در سفرهای میدانی آینده شرکت می‌کنند و وبلاگ‌های جدید درباره چالش دانشمندان جوان را می‌خوانند.

در طول سال‌ها، چالش دانشمندان کوچک صدها هزار دلار جایزه به دانش‌آموزان اعطا کرده است، دانش‌آموزان را با دانشمندان مشهور جهان همراه کرده و منابع علمی بسیار مورد نیاز را در اختیار میلیون‌ها دانش‌آموز، معلم و خانواده در سراسر کشور قرار داده است. در سال ۲۰۱۶، تقریباً تمام ۵۰ ایالت، از مناطق شهری، حومه‌ای و روستایی آثار ارسال کردند. شش دختر و چهار پسر به عنوان ۱۰ فینالیست برتر انتخاب شدند.

میندو گفت: “چالش دانشمندان جوان Discovery Education 3M واقعا مفید بود. من هر دانش آموز معمولی کنجکاو را تشویق می کنم ثبت نام کند، زیرا نه تنها شانس برنده شدن جوایز شگفت انگیزی مانند ۲۵۰۰۰ دلار را خواهید داشت، بلکه فرصت های متعددی نیز خواهید داشت. برای افزایش دانش، خلاقیت و مهارت های علمی خود با همکاری! نکته مهم در مورد به چالش کشیدن دانشمند جوان این است که شما یک مربی بزرگ از ۳M در کنار خود دارید. به طور کلی، چالش به شما امکان می دهد افق های خود را گسترش دهید.

نوشته شده توسط: آلیسیا چانین، هماهنگ کننده ارتباطات، آموزش دیسکاوری

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر