رژیم لاغری سریع

جزئیات ثبت نام تسهیلات دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) اعلام شددانشگاه الزهرا شرایط پذیرش دانشجو در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، بر این اساس کلیه دانشجویان دانشگاه الزهرا در تمامی مقاطع تحصیلی متقاضی دریافت تسهیلات دانشجویی اعم از تحصیلی، مسکن و ودیعه تحصیلی می توانند تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با مراجعه به پورتال دانشجویی صندوق رفاه اجتماعی به نشانی «bp» برای دریافت این وام ثبت نام کنند. .swf.ir” به کار.

با اعلام این دانشگاه، دانشجویان مقاطع جدید که در مقطع قبلی از تسهیلات صندوق رفاه استفاده می کردند نیز باید در پرتال دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) برای مقطع جدید اقدام کنند.

مراحل ثبت نام دانشجویان متقاضی تسهیلات دانشجویی نوبت اول به شرح زیر است: این دانشجویان باید با بارگذاری مدارک درخواست وام در ایمیل کارشناس مرتبط با رشته تخصصی خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز نیز شامل فرم درخواست وام، تعهد محضری، حکم استخدامی ضامن و گواهی کسر حقوق می باشد.

مبلغ وام برای دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی به جز مقطع دکتری برای مجردها ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و برای دانشجویان متاهل ۳۹ میلیون ریال می باشد.

مبلغ ودیعه مسکن زوجین برای کلیه مقاطع تحصیلی در تهران ۳۲۵ میلیون ریال، در مناطق شهری ۲۶۰ میلیون ریال و در سایر شهرها ۱۹۵ میلیون ریال است.

دانشجویان دانشگاه الزهرا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به لینک “https://student.alzahra.ac.ir/page-Refah/fa/19/form/pId12749” مراجعه کنند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر